Zestaw do golfa IV ?

13 Sie 2018, 17:00

Chciałbym zakupić zestaw do golfa IV. Potrzebuje wszystkiego, do dyspozycji mam około 6000zł.Radio chciałbym z wysuwanym wyświetlaczem jeżeli jest taka mozliwość,z takim radiem moge dołożyc 1000 zł
binasiek
Obserwowany
 
Posty: 1

13 Sie 2018, 18:26

Powiedz mi jaki jest sens pchania tyle kasy w radio i głośniki? bierzesz udział w zawodach car audio?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16131
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

29 Sie 2018, 10:46

binasiek napisał(a):Radio chciałbym z wysuwanym wyświetlaczem jeżeli jest taka mozliwość
Jest i taki dobry sprzęt kupisz do około 2tyś. zł. Następnie trzeba by pomyśleć nad głośnikami i tu rodzi się pytanie czy chcesz wykorzystać miejsca które masz dostępne oryginalnie czy chcesz to przerabiać żeby założyć większej średnicy głośniki z lepszym brzmieniem?

Ja bym zrobił tak że spróbowałbym wykorzystać oryginalne miejsce zakładając porządne głośniki które podłączone będą pod wzmacniacz a do bagażnika poszukałbym jakiegoś aktywnego subwoofera. Oczywiście radio musi mieć złącza RCA x4 plus dwa wyjścia dodatkowe na subwoofer.

Ja myślę że takim fajnym sprzętem a raczej stacją multimedialną którą można rozbudować i wystarczy na bardzo długo jest model Clarion NZ502E posiadający 4-woltowe, 6-kanałowe wyjście audio przedwzmacniacza i dużo innych bajerów ale jest to dosyć drogi sprzęt bo kosztuje 3,5 tyś. zł. To jest bardzo wysoka półka!
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...