Zestaw głośnomówiący do Fiata Grande Punto

Zestaw głośnomówiący do Fiata Grande Punto

19 Lis 2013, 15:55

Szukałem dłuższy czas, ale nie udało m się określić ani jak zestaw blue & Me wygląda, ani czy faktycznie był zainstalowany w mojej wersji Fiata Grande Punto z 2006.

W każdym bądź razie mam koło przedniej podsufitki wyciętą fabrycznie dziurę na coś, co tam było, a czego teraz nie ma. I żeby było śmieszniej, w ASO Fiata nie udzielili mi odpowiedzi co tam mogło być.
Jednak jest to dla mnie już nie istotne, gdyż nie interesuje mnie co było, a to co tam włożyć, by zaślepić tą paskudnie wyglądającą dziurę.

Chcę wrzucić zestaw głośnomówiący, który załóżmy, że kształtami (ogólnie schematem budowy) wyglądałby jak ten na zdjęciu i dałoby się wmontować w ową dziurę koło lampki podsufitki.
Image

Ktoś z Was montował jakis zestaw głośnomówiący na suficie? Wiem, że niektóre z zestawów mają możliwość montowania w różnego rodzaju otwory, lecz kompletnie nie wiem jak szukać, a przede wszystkim czego szukać, aby pasowało do Grande Punto.

Ktoś z Was wie jak rozwiązać ten problem?
irask2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 04 1990
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Fiat Punto II
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów? Manualna czy Automatyczna - jaką wybrać skrzynię biegów?
    Odpowiedź na tytułowe pytanie to jedna z ważniejszych decyzji, którą podejmuje się przy zakupie nowego samochodu. Za wyborem manualnej lub automatycznej skrzyni biegów mogą przemawiać argumenty czysto pragmatyczne, ...

•