Zestaw głośnomówiący Nokia CK-7W

Zestaw głośnomówiący Nokia CK-7W

29 Sty 2011, 19:43

Witam, mam problem, kupiłem samochód miesiąc temu z m.in. działającym systemem głośnomówiącym CK-7W. Korzystałem z niego aż do czasu. Pewnego dnia się nie włączył. Zestaw włącza się razem z zapłonem. Sprawdziłem, prąd w kablu jest a w urządzeniu bezpiecznika nie widziałem... czy może mi ktoś pomóc zlokalizować problem albo podać jakiś adres w Warszawie gdzie się tym zajmują??

Pozdrawiam i proszę o pomoc...
Bastos
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż Fabrycznie nowa Toyota Supra Turbo z 1990 roku na sprzedaż
    Ile zapłacilibyście za nieużywaną Toyotę Suprę z 1990 roku? Taki wyjątkowy egzemplarz z przebiegiem 92 km jest właśnie wystawiony na sprzedaż. Nic tak nie ekscytuje fanów sportowych Toyot jak dyskusje o zapowiadanym ...
    700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE 700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE
    Ponad 200 tysięcy pojazdów elektrycznych zostanie zarejestrowanych w UE w 2017 r. Ogólna liczba aut z napędem elektrycznym poruszających się po drogach Starego Kontynentu może wynieść 700 tysięcy – prognozuje ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Megane R.S. 275 Trophy, wnętrze
      Ford Mondeo wyposażony w instalację elektryczną - EcoCar
      BMW X1, samochód ratowniczy instruktorów Pokojowego Patrolu WOŚP
      Arctic CAT XR 700i PS 4x4, Quad