Zestaw głośnomówiący NOKIA

10 Sty 2010, 02:30

Witam.

Kilka dni temu kupiłem Forda Focusa i mam w nim zainstalowaną instalację zestawu głośnomówiącego Nokia. Jest nadajnik/odbiornik bluetooth, stacja do zabudowania telefonu z przewodem gdzie przypuszczam działa ładowanie no i nawigacja. Jest mikrofon zainstalowany obok lusterka wstecznego, nadajnik/odbiornik obok radia no i ta stacja, o której już wspomniałem. Obecnie posiadam SonyEriccsona 550i i on posiada bluetooth ale podczas próby połączenia się z tym zestawem połączenie nawiązuje się ale potrzebny jest KOD. Telefon prosi o kod podczas łączenia się. I teraz mam pytanie: czy istnieje jakiś "uniewersalny" kod, czy muszę szukać numerów seryjnych tego zestawu? Czy wyrzucić to z auta? Bo szkoda, rzecz wydaje się bardzo pożyteczną. Proszę o informację. Liczę, że nie tylko ja mam takie coś i ktoś sprawę już rozwikłał. Wóz sprowadzony z Holandii.

Pozdrawiam.
EQALISER
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Jaworzno

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3
    Stylistyka Audi A3 cieszy się dużym uznaniem użytkowników i fachowców. W tegorocznej edycji niemieckich nagród stylistyki – German Design Awards, kapituła uznała model A3 za zwycięzcę w kategorii ...
    GT - komfort i sportowe osiągi - lista TOP 5
    Sportowe dwudrzwiowe coupe klasy premium to segment, który nie poddaje się chwilowej modzie. Samochody te od lat zapewniają użytkownikowi nie tylko sportowe osiągi, ale również komfortowe warunki podróży. ...