Zewnętrzne lusterko Renault Twingo

18 Paź 2010, 17:56

Witam. Dwa dni temu jakiś niegreczny kierowca uderzył mi na parkingu w zewnętrzne lusterko po stronie kierowcy. Lusterko urwało się, bez zbicia szybki i plastiku. Mam czas do środy wieczorem by to naprawić a nie mam siana na nowe lusterko. Czy mógłbym ze starego lusterka wyciągnać ten drut który podpina lusterko z autem i wrzucić do aktualnego (zepsutego) lusterka?Tak by dzialalo? Chodzi o auto Reanult Twingo Prosze o szybka odpowiedz
Ostatnio edytowany przez szkolnik, 18 Paź 2010, 20:16, edytowano w sumie 1 raz
szkolnik
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: opolskie

18 Paź 2010, 19:12

Popraw temat.
Maki
Początkujący
 
Posty: 243
Miejscowość: z daleka

18 Paź 2010, 20:16

Zamiast mi pomóc to każesz mi poprawiać temat? Widzę że nie znajdę tu chyba kogoś kto może mi pomóc. To pilna sprawa, a kolega mi tutaj o nazwe tematu krzyczy..
szkolnik
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: opolskie

18 Paź 2010, 20:22

Jak nie poprawisz to temat skończy w śmietniku i tyle będzie z pilnej pomocy. Jest tu regulamin który warto przeczytać.
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2656
Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

18 Paź 2010, 23:09

Dobra nazwa tematu poprawiona. Teraz może do konkretów, zna się może ktoś na tym? Jest ktoś kto mógłby mi pomóc? To na prawdę pilne, dlatego może tak nerwowo do tego podchodze.
szkolnik
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: opolskie

19 Paź 2010, 12:59

Tam masz chyba 3 druty,jeśli się nie mylę,nie ma problemu ,jeśli oczywiście te linki sztywne są od tego samego lusterka,przeskoczysz problem, bez problemu ,skoro ja to przerabiałem i szybciutko przeskoczyłem! :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)