Zezłomowanie auta i wyrejestrowanie. Pomocy .

Zezłomowanie auta i wyrejestrowanie. Pomocy .

04 Sie 2012, 11:07

Miałem samochód którego chciałem się pozbyć. WYPOWIEDZIALEM umowe OC jakos 11 czy 12 kwietnia 2012. Samochód zezłomowałem 03.08.2012 r. Dodam ze OC konczylo sie chyba 17 czy 18 kwietnia Dostałem te papiery od zezłomowania, uniewaznili dowód rejestracyjny, zrobili dziurki w tablicach itp.

Teraz chcę wyrejestrować samochód w Starostwie Powietowym w Toruniu. A więc moje pytanie jest takie: Czy do wyrejestrowania samochodu potrzebne jest OC ?

A jeżeli tak to co zrobic w mojej sytuacji ? (brak waznego OC)
pabllo997
Nowicjusz

Auto: Daewoo Matiz

Re: Zezłomowanie auta i wyrejestrowanie. Pomocy .

04 Sie 2012, 11:50

OC powinieneś wypowiedzieć po wyrejestrowaniu,
zwykle urząd nie rzuca się o to jeśli auto było zezłomowane jeszcze na obowiązującym OC lub 2-3 dni po terminie
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców Pierwszy śnieg - kilka dobrych rad dla kierowców
    Jak pierwsze opady śniegu wpływają na sytuację na drodze? Większość kierowców jeździ wolniej. Dzięki temu na drogach jest mniej ofiar śmiertelnych, natomiast odnotowuje się więcej stłuczek. Przypominamy, jak jeździć ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI