Zgłoszenie szkody a brak dokumentu prawa jazdy

Zgłoszenie szkody a brak dokumentu prawa jazdy

02 Paź 2019, 11:20

Witam, mam pytanie. Zgłosiłem dzisiaj szkodę komunikacyjną w Interrisk, z tym że jakiś czas temu zgubiłem prawo jazdy i nie zdążyłem jeszcze wyrobić nowego dokumentu. Czy w związku z tym będę miał jakieś problemy z uzyskaniem odszkodowania? Dodam tylko, że policja była na miejscu zdarzenia.
adekpl5
Nowicjusz

Re: Zgłoszenie szkody a brak dokumentu prawa jazdy

02 Paź 2019, 12:12

adekpl5 napisał(a):Czy w związku z tym będę miał jakieś problemy z uzyskaniem odszkodowania?
Nie nie będziesz miał problemów, co innego jakbyś prawko miał zatrzymane....
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

02 Paź 2019, 14:56

Nie powinno być żadnych problemów ^^
grzegorek22
Początkujący

06 Paź 2019, 12:10

Dokładnie jak piszą koledzy - jeżeli masz prawko i widnieje ono w systemie to nic się nie stanie. Z tym wyjątkiem, że nawet jak masz prawko, a wypadek czy kolizję spowodujesz po pijaku, to wtedy ubezpieczenie nie wypłaci odszkodowania. Tak samo jak nie masz prawka wogóle, albo masz zatrzymane.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    Co można zepsuć, naprawiając? Top 5 najczęstszych błędów Co można zepsuć, naprawiając? Top 5 najczęstszych błędów
    Teoretycznie wystarczą dobre chęci, żyłka majsterkowicza i internetowe poradniki z serii "zrób to sam". W praktyce często okazuje się, że samodzielna zabawa w mechanika wcale nie jest prosta, a wizyta u profesjonalisty ...

•