Zgłupiałem co kupić na start :)

Re: Zgłupiałem co kupić na start :)

23 Lut 2015, 22:23

Proponuję sobie poczytać trochę w necie o cb radiach i na pewno sam wybierzesz coś fajnego. Np. tutaj jest fajny poradnik: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ... radio/429/
KrystianP
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 03 2007
Auto: A170

24 Lut 2015, 11:15

Witam, jeśli chodzi o anteny Florida czy Virginia (nie ważne czy export) to ich nie stroimy. Natomiast pozostałe np Presidenta trochę możemy dostroić, jeśli mamy na myśli magnetyczne anteny CB.
pozdrawiam :wink:
alejazda
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wejherowo
Auto: ford

06 Lip 2017, 11:14

Dobra antena to podstawa. Osobiście używam takiej anteny ANTENA DO CB RADIA. Sprawdza się bardzo dobrze, do tego zamontowane używane radio President - niezniszcza;ny sprzęt.
Kamilxxx2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 11 1993
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Opel Astra F
Silnik: X14XE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1924
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Świecąca podsufitka Świecąca podsufitka
    Toyota Boshoku Corp. stworzyła świecącą tkaninę do wykończenia wnętrza samochodów. Materiał jest utkany z optycznego włókna, które emituje światło w dowolnym wybranym kolorze. Technologia LED Źródłem ...
    MINI E (od 2008) - samochód elektryczny MINI E (od 2008) - samochód elektryczny
    BMW Group po raz pierwszy zaprezentowała MINI E w 2008 roku, wprowadzając flotę ponad 600 zasilanych wyłącznie elektrycznie pojazdów do codziennego, prywatnego użytku. Zapoczątkowano szeroko zakrojony projekt pilotażowy, ...

•  
    • Okazje - porównaj ceny
    • [phpBB Debug] PHP Notice: in file /config/ads/include/left-okazje.php on line 117: array_merge_recursive(): Argument #2 is not an array
      [phpBB Debug] PHP Notice: in file /config/function_ads.php on line 28: array_rand(): Second argument has to be between 1 and the number of elements in the array
    • Men's Day 2010
      Alufelgi R17, Volkswagen Polo GTI
      Moto Piknik Tychy 2009
      Ford Mustang BOSS 302