Zgłupiałem co kupić na start :)

Re: Zgłupiałem co kupić na start :)

23 Lut 2015, 21:23

Proponuję sobie poczytać trochę w necie o cb radiach i na pewno sam wybierzesz coś fajnego. Np. tutaj jest fajny poradnik: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ... radio/429/
KrystianP
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 03 2007
Auto: A170

24 Lut 2015, 10:15

Witam, jeśli chodzi o anteny Florida czy Virginia (nie ważne czy export) to ich nie stroimy. Natomiast pozostałe np Presidenta trochę możemy dostroić, jeśli mamy na myśli magnetyczne anteny CB.
pozdrawiam :wink:
alejazda
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wejherowo
Auto: ford

06 Lip 2017, 10:14

Dobra antena to podstawa. Osobiście używam takiej anteny ANTENA DO CB RADIA. Sprawdza się bardzo dobrze, do tego zamontowane używane radio President - niezniszcza;ny sprzęt.
Kamilxxx2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 11 1993
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Opel Astra F
Silnik: X14XE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1924
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Badaj auto i przeprowadzaj regularne badania techniczne Badaj auto i przeprowadzaj regularne badania techniczne
    Sprawność techniczna pojazdu jest kluczowym elementem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Najczęściej stwierdzane przez policję usterki w pojazdach, które uczestniczyły w wypadkach drogowych, to braki w oświetleniu (54%), ...
    Jakie paliwo wybrać, by auto odpaliło w każdych warunkach? Jakie paliwo wybrać, by auto odpaliło w każdych warunkach?
    Po polskich drogach jeździ ponad 19 milionów samochodów, co oznacza, że statystycznie co drugi Polak posiada auto. Mimo to, wiedza na temat tego, jakie paliwo jest najlepsze dla naszego auta w okresie zimowym, ...

•