Zgubiony pilot, Audi A4 B6

Zgubiony pilot, Audi A4 B6

14 Sty 2017, 22:48

Witam. Zgubiłem scyzoryk z pilotem do mojego samochodu. Mam drugi taki sam, lecz nie działa, podejrzewam że to bateria. Mam też kod do immobilaisera. Mieszkam na osiedlu, boje sie że zgubiłem go gdzieś w poblizu i ktoś mogl go znalezlc i moze mi ukraść samochód.

Pytanie brzmi, czy mozna ten drugi kluczyk zaprogramować jakos tak żeby już ten stary nie zadziałał, i ile kosztuje wymiana w razie co zamków i wszystkiego potrzebnego abym czuł się pewnie zostawiajac samochód pod blokiem, Z góry dzieki za info :)
TriczeQ
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 10 2013
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Brak

Re: Zgubiony pilot, Audi A4 B6

15 Sty 2017, 13:14

Na te pytania odpowie ci tylko mechanik, który się zajmuje takimi sprawami. Poszukaj w swojej okolicy fachowca, który zajmuje się centralnymi zamkami, autoalarmami, immo itp.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Zgubiony pilot, Audi A4 B6

15 Sty 2017, 14:25

TriczeQ napisał(a):Pytanie brzmi, czy mozna ten drugi kluczyk zaprogramować jakos tak żeby już ten stary nie zadziałał
Trzeba zaprogramować w komputerze tylko ten jeden kluczyk który ci został tak żeby ten który zgubiłeś był nie aktywny wtedy tamtym kluczykiem zdalnie nie da się otworzyć samochodu nie i odpalić.
Wiem że jest to do zrobienia ale nie wszyscy to ogarniają więc trzeba znaleźć kumatą osobę. Możesz też założyć dodatkowe odcięcie paliwa lub jakieś zabezpieczenie.
Wymiana zamków i immo oraz kodowanie od nowa to spory koszt dlatego najpierw bym poszukał takiego rozwiązania jak napisałem.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mini chłodziarka samochodowa – 1982 rok Mini chłodziarka samochodowa – 1982 rok
    Każdy, kto miał okazję jeździć Toyotą Land Cruiser J200, zauważył, że w schowku ukrytym w podłokietniku między przednimi siedzeniami znajduje się chłodziarka na napoje. Urządzenie to doskonale spełnia swoją funkcję w trasie, ...
    BMW X4 M40d - dynamiczne proporcje i atletyczne kształty BMW X4 M40d - dynamiczne proporcje i atletyczne kształty
    Nowe BMW X4 demonstruje swój indywidualny charakter poprzez istotnie zwiększoną dynamikę jazdy, oryginalny, sportowy wygląd zewnętrzny, jeszcze bardziej szlachetne wnętrze premium oraz nowoczesne systemy wspomagające ...

•