Zima lód a popękane opony (przedziórawione) ?

17 Lut 2009, 14:20

Witam dzisiejszej nocy byl straszny mróz , rano bylo - 14, uruchomialem silnik wycofalem 20 m i nagle z innego samochodu powiedzial mi facet ze nie mam powietrza z prorzodu podjechalem w to samo miejsce. czy jest możliwe zeby takie rowne pocięcia byly przez mrózz ?? odstępy są około 10 cm ... czy bylo to celowe jak myslicie ?

Zdjęcie

Prosze o szybką odpowiedz ;) mieliscie takie przypadki ?
zioomekk
Nowicjusz

• 17 Lut 2009, 14:40

Przyjacielu ty to zgłos na Policji,chociaz nie jestem za donosicielstwem ale widząc ten przypadek to mnie się krew zagotowała,to jest zrobione po prostu ostrym narzedziem,mroz akurat taki jadowity nie jest napewno!
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
    Miejscowość: Z prawdy :)

17 Lut 2009, 17:42

czy te dziury mogą być zrobione tym ze jechalem dlugo na kapciu ??
    zioomekk
    Nowicjusz

17 Lut 2009, 20:12

Ziomek to na Policję nie idz!Oczywiście ,że tak,jesli jechałeś na kapciu to twoja wina!
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
    Miejscowość: Z prawdy :)

18 Lut 2009, 12:35

Jeśli masz te nacięcia na całym obwodzie koła,to twoja robota...ale jeśli ich brakuje na 20-25 cm obwodu to masz fana..!
    Logicznie myśląc,przy pierwszym wbiciu noża koło od razu siada i nie ma możliwości wbicia ""knypa "" w obszar opony pod felgą...
    8)
    artur73
    Moderator - Jakie auto kupić?
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 33
    Miejscowość: POZNAŃ
    Prawo jazdy: 02 10 1991
    Przebieg/rok: 25tys. km
    Auto: różne ,Octavia 2,0
    Silnik: 116 KM,
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niedzielny kierowca na autostradzie - nie bądź taki!
    W okresie świąteczno-noworocznym wielu polskich kierowców przemierza setki kilometrów, by spotkać się z bliskimi czy spędzić wolne dni z dala od domu. Nierzadko przynajmniej część trasy pokonują autostradą lub ...
    XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...

•