Zmiana konfiguracji auta po złożeniu zamówienia

03 Kwi 2022, 16:00

Cześć. Nie wiem czy odpowiedni dział, ale nie znalazłem lepszego do tego tematu.

3 tygodnie temu zamówiłem w salonie VW Craftera. Miał być 3-osobowy. Właśnie zauważyłem w konfiguracji, że pozycja fotela 2-osobowego po stronie pasażera jest wykreślona. Jutro będę dzwonił do VW i pytał, czy da się to jeszcze zmienić, ale w międzyczasie chciałbym się zorientować, myślicie, że jest szansa, czy już po ptokach? Niby zamówienie już złożone, ale minęły dopiero 3 tygodnie, więc nie wiem...
pazday
Początkujący
 
Posty: 155

03 Kwi 2022, 19:01

Samochód kiedy ma być do odbioru? Myślę, że tu że zmianą konfiguracji nie powinno być problemu ale warto to szybko załatwić.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9722
Zdjęcia: 34

03 Kwi 2022, 19:42

Raczej się da, ale może być potrzeba przechodzenia cyrku od nowa - nowe zamówienie, umowa leasingowa, czas oczekiwania również może się zmienić.
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14058
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

03 Kwi 2022, 20:00

Przez 3 tygodnie w obecnych czasach to fizycznie się tam nic nie zadziało, zostaje odkręcić papierologię
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2395
Przebieg/rok: >50tys. km

06 Kwi 2022, 21:12

Jeśli auto nie weszło jeszcze do produkcji to zmienić można wiele rzeczy.
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczne podróże na rodzinne wakacje
    Zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas wakacyjnych wyjazdów z rodziną. Wielogodzinna podróż samochodem może być trudna zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Co można zrobić, żeby ...
    Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...