Zmieniono ustawę czy nie?

Zmieniono ustawę czy nie?

20 Sty 2008, 13:03

A ja mam pytanko - czy zmieniono w końcu ustawę o prędkości,która miała pozwalać kierowcy policjantowi,jadącemu radiowozem lub samochodem nieoznakowanym na przekraczanie prędkości w celu nagrania na wideorejestrator wykroczenia kierowców?Bo jak dotychczas,to taki policjant kierowca,jadąc za samochodem przekraczającym prędkość,popełniał to samo wykroczenie,jezeli pojazd nie był uprzywilejowany w ruchu,czyli jak jechał bez włączonych sygnałów świetlnych i dzwiękowych.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Zmieniono ustawę czy nie?

29 Sty 2008, 01:53

Na jaką by nie zmienili policja dalej bedzie od nas wymagała, a sama będzie jeździć po swojemu...pozdrawiam
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to F Pierwsza litera w alfabecie Lexusa to "F"
    Był rok 2006 i od premiery Lexusa IS drugiej generacji minęło kilka miesięcy. Dlaczego zatem Lexus testował nowego IS-a skrytego pod kamuflażem? Dziennikarze motoryzacyjni zauważyli, że coś się święci, kiedy zaczęły się ukazywać ...
    Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...

•  
    • Toyota Mirai, licznik, informacje
      Autosacrum 2008
      Centralne mocowanie alufegi, Porsche GT3, O.Z racing
      Lexus LX470, II generacja