Zniszczona, odklejająca się powłoka plastiku

18 Sty 2021, 18:04

Cześć,
Pisze w sprawie doradzenia co można zrobić z „wypaloną” powłoką plastiku, który miał kontakt z nasączonym sznureczkiem od zapachu samochodowego. Na wstępie też będę bardzo wdzięczny za nie śmianie się z tej sytuacji, ja rozumiem, że coś takiego mogło się wydarzyć, ale nie ja umieściłem tam tej zawieszki za to ja muszę szukać rozwiązania :ok: Mam nadzieje, że doskonale rozumiecie co mam tutaj na myśli.

Wstawiam zdjęcie mojego problemu, kontaktowałem się z jedną firmą która mogłaby to naprawić zdzierając całą warstwę oraz nakładając nową, ale cenę rzucili narazie średną wiec zastanawiam się czy nie znacie lepszego pomysłu na coś takiego. Jeśli to się tylko odwarstwilo to opalarka albo nawet i suszarka by nie pomogła? Takie luźne myśli.

Ford Focus, 2017
DawajKrzychu
Obserwowany
 
Posty: 2

19 Sty 2021, 09:08

Tylko malowanie wchodzi w grę. Cena wysoka bo sam demontaż i montaż pochłonie więcej czasu jak naprawa tego elementu.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16134
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

20 Sty 2021, 14:37

Rozumiem, dziękuje bardzo za odpowiedź :)
DawajKrzychu
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...