ZNIŻKI NA OC

ZNIŻKI NA OC

17 Kwi 2008, 20:23

Witam. Mam takie pytanko.

Mam ubezpieczone auto. Mój tata jest współwłaścicielem. W chwili podpisywanie umowy (prawie rok temu) tata miał 50% zniżek, a ja 30% zwyżki bo nie mam ukończinych 24 lat. Razem dało to 20% zniżki.

W tej chwili mój tato ma już 60% zniżki (bo ma z innych ubezpieczalni) a ja ile mam ? Czy po roku dostałem jakies zniżki? czy przejąłem żniżki mojego taty? jak to jest właściwie?
roszej
Nowicjusz

Re: ZNIŻKI NA OC

19 Kwi 2008, 09:03

to wszystko zalezy od ubezpieczalni
spacealone
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sportowe limuzyny - sportowe osiągi i luksusowe wyposażenie Sportowe limuzyny - sportowe osiągi i luksusowe wyposażenie
    Sportowe limuzyny to segment, którego nie trzeba reklamować. Będąc częścią firmowej floty – najczęściej limuzyną prezesa - stanowią idealny kompromis pomiędzy sportowymi osiągami, a luksusowym wyposażeniem i ...
    Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie
    Nissan LEAF, samochód ze stuprocentowym napędem elektrycznym, przekroczył kolejny historyczny próg dzięki sprzedaży 50 000 egzemplarzy, wzmacniając w ten sposób swoją pozycję lidera sprzedaży wśród ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Jaguar