Zniżki OC

Zniżki OC

29 Lut 2012, 12:27

Jak to jest ze zniżkami, moja sytuacja wygląda tak:
Chce kupić sobie samochód, ale ze wzgledu że niegdy nie mialem auta itd chce aby właścielem był mój tata a ja współwłascicielem tak żeby i mi zniżki leciały. Ale tu sie pojawia problem, bo na blankieciku od Ubezpieczenia Zleceniodawcą jest tylko moja mama(która jest włascielem pojazdu) a mojego taty nei ma. I moje pytanie brzmi czy aby miec zniżki musze jako własciela miec moją mame? Czy tata też ma te zniżki skoro nei jest na blankiecie zleceniodwacą??
Eliador
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203 [D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody z segmentu D - nadwozie sedan - napęd na tylne koła - silniki benzynowe do 2l o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - rok produkcji modeli ok. 2000r. Wytypowane modele ...
    Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego Skoda Vision E - wnętrze samochodu koncepcyjnego
    Futurystyczny design modelu VISION E ukazuje charakter nowego języka stylistycznego ŠKODY dla przyszłych pojazdów elektrycznych. Najbardziej uderzające cechy nadwozia to m.in. brak słupka B czy nietypowo otwierane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009