Zrywne autko z Lpg10-12 tyś

Zrywne autko z Lpg10-12 tyś

29 Maj 2016, 19:20

Witam. Pisze tutaj poniewaz poszukuje zrywnego ,dosyc mocnego samochodu z LPG. Mam do przeznaczenia 12 tys (niestety juz w tym musi byc gaz). Chcial bym , zeby byla to 5 drzwiowka,choc coupe tez mi sie podoba. Myślałem nad a31.8t/leonem ale leon odpada cenowo a audi w 5 drzwiach podobnie. Na e46 raczej nie wystarczy ,e39? Moze sab 93? Jesli ktos moze to prosze o pomoc
David2803
Początkujący

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...
    Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...

•  
    • Autotraper Moab Challenge, 12
      Mercedes klasa G 63 AMG
      Zielony Golf I kontra  fioletowy Civic V
      Nissan Juke Nismo, 6