Zupa z abortowanych płodów.

Zupa z abortowanych płodów.

28 Paź 2009, 09:37

Jak podaje agencja Seoul Times w mieście Kanton w Chinach serwuje się zupę z nienarodzonych dzieci(aborcja),cena oscyluje w granicach 4 tysięcy dolarów ,z tego menu korzystają bogaci Chińczycy,podobno zjedzenie takiej zupy wpływa na potencję co potwierdzają staruszkowie chińscy żonaci z nastoletnimi dziewczynami,zdjęcia oraz artykuł na ten temat widziałem na stronie, Pardon-SZOK zupa dobra na sex?!Ludzie o słabych nerwach i wrażliwi niech tam nie wchodzą.Tego się nie spodziewałem,Chińczycy to naród jednak obleśny.Nigdy nie korzystałem z restauracji Chińskiej by przypadkiem nie zjeść szczekającego przyjaciela, teraz tam tym bardziej nie zaglądnę.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Zupa z abortowanych płodów.

28 Paź 2009, 12:46

Heh, no cóż, ich tam jest 1,5 mld ludzi, więc debilów jest odpowiednio więcej :mrgreen:
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: Zupa z abortowanych płodów.

28 Paź 2009, 14:42

Jeśli jest tam rzeczywiście 1.5 miliarda ludzi w co nie wierzę, jeśli jeden drugiego w restauracji konsumuje,to debili będzie ze 3 miliardy i 4 miliardy kanibali,ja od jutra zaczynam się odchudzać na skórę i kość,gdy taka żółta szarańcza ruszy za żarciem do Europy to może mnie oszczędzą! :grin:

[ Dodano: Sro Paź 28, 2009 15:47 ]
:mad: Mój brat teraz mówił mi ,że czytał o tym procederze w Chinach tylko nie pamięta już strony,tam pisało o daniach grillowanych,podobno to rarytas :mad: teraz już wiem dlaczego Chińczycy mają takie mordy- :mad: W Chinach :mad: aborcja jest legalna,lekarze sprzedają płody ludzkie po od kilkudziesięciu do 300 dol .za sztukę,kobiety jedzą mięso ludzkie gdyż podobno świetnie wpływa na cerę :mad: Cóż się dziwić tej dziczy chińskiej,kiedyś czytałem o przypadku zatrzymania ciężarówki chłodni przez policję(we Francji),wypełniona była płodami ludzkimi oraz łożyskami z przeznaczeniem na produkcję kremów kosmetycznych dla kobiet przez znany koncern kosmetyczny,A Fe!!! Moja żona nigdy takiego paskudztwa nie kupi- :mad: Żabojady to też nieźli Gigusie ale czego można się spodziewać po ludziach ,którzy ropuchy wtryniają?! :mad:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy W ciąży za kierownicą, a bezpieczeństwo jazdy
    Nie ma powodu, żeby kobieta w ciąży, szczególnie w pierwszych miesiącach, rezygnowała z prowadzenia samochodu, ale należy brać pod uwagę czynniki, które mogą wpływać na bezpieczeństwo jazdy, takie jak zwiększona ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

• Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Silnik TSI, Skoda
      Mój Matiz -  porównanie wyglądu nadwozia
      Tour de France 2012, Skoda