Zwarcie akumlatora?

Zwarcie akumlatora?

12 Lip 2012, 17:10

Witam mam problem otóż gdy jechałem raz samochodem Mitsiubishi Carisma 1.8 122 kM moj komputer zaczął świrować przestał dzialac obrotomierz oraz predkosciomierz , nie przejełem sie tym i jechalem dalej po chwili zauwazylem az na komputerze zaczeły migac cyfry tak jak by sie resetowały po kolejnej chwili komputer padł zaswiecila sie kontrolka ABS ciezko mi bylo krecic kierownica i samochód zgasł i nie moglem go uruchomic przez jakiś czas , zajrzałem pod maske i ujrzałem uszkodzoną kleme która nie ma styku moje pytanie jest takie czy mozliwe jest to ze robilo sie jakies zwarcie , albo po prostu brakowalo mocy i ten komputer świrował ?
Gunz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mitsubishi Carisma 1.8 122 kM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Design Close-Up - wzornictwo Audi obiera nowy kierunek Audi Design Close-Up - wzornictwo Audi obiera nowy kierunek
    Wzornictwo Audi obiera nowy kierunek. Z jednej strony jego celem jest zwiększenie różnic pomiędzy poszczególnymi seriami modelowymi, z drugiej w stylistyce przyszłych generacji Audi mają być bardziej widoczne ...
    Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu Bezpłatny raport z CEPiK - historia pojazdu
    Co to jest usługa "Historia Pojazdu" i kto może z niej skorzystać? "Historia Pojazdu" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych dla wszystkich, którzy planują zakup używanego samochodu, motocyklu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50