Regulamin konkursu - Jestem aktywny na forum

 • Regulamin konkursu
 • Uczestnictwo
  W konkursie organizowanym pod nazwą "Jestem aktywny na Forum Samochodowe" mogą uczestniczyć wszyscy zarejestrowani użytkownicy na forum wraz z moderatorami (administratorzy nie mogą uczestniczyć w konkursie). Rejestracja użytkownika na forum stronie jest darmowa.

  Czas trwania konkursu
  Każdy konkurs dostępny na stronie ma oznaczoną datę startu i zakończenia. Podczas aktywności konkursu jest możliwość dołączenia do niego przez zarejestrowanych użytkowników jak również rezygnacji z uczestnictwa. Daty konkursu mogą ulec zmianie bez podania przyczyn.

  Jak przystąpić do konkursu?
  Każdy użytkownik który chce przystąpić do konkursu powinien założyć darmowe konto na forum. Po rejestracji należy aktywować konto. Link do aktywacji konta przyjdzie zaraz po rejestracji na podany adres email, który został podany w formularzu. Po poprawnej aktywacji konta wystarczy zalogować się na podane wcześniej dane oraz wejść na stronę https://www.forumsamochodowe.pl/jestemaktywny/ i kliknąć "dołącz do konkursu".

  Jak wygrać?
  Odpowiedź jest prosta. Trzeba być aktywnym użytkownikiem na forum. Po dołączeniu do konkursu wszytkie napisane tematy, posty i komentarze oraz dodane zdjęcia będą odpowiednio punktowane i zliczane na nasze konto w aktualnym konkursie. (Tematy, posty i komentarze niezgodne z regulaminem forum i usunięte przez administrację forum nie będą zliczały się na konto użytkownika, tak samo będzie w przypadku zdjęć które powinny być związane z tematyką motoryzacyjną i rozmiar dłuższego boku nie powinien być mniejszy jak 1024px. Dodane zdjęcia nie mogą posiadać znaków wodnych.)

  Użytkownik
  Biorący udział w konkursie Użytkownik jest zobowiązany do nie używania wszelkiego rodzaju programów, które w sposób sztuczny będą dodawały wypowiedzi na forum. Stosowanie tego typu technik, które są niedozwolone mogą skutkować usunięciem użytkownika z konkursu i blokadą jego konta. Grupa motmedia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia takiego użytkownika z udziału w konkursie i blokady jego konta na forum.

  Nagrody
  Na stronie konkursowej podane są nagrody, które mogą zdobyć użytkownicy zajmujący odpowiednie miejsca w rankingu pokrywające się z miejscami nagród po zakończonym konkursie.

  Odbiór nagród
  Użytkownicy którzy wygrają nagrody zostaną powiadomieni o tym fakcie drogą mailową do 7 dni po zakończonym konkursie. Mają obowiązek przesłać pełne dane adresowe do doręczenia nagrody w mailu zwrotnym w terminie 7 dni od wysłania przez Grupę motmedia.pl maila z informacją o wygranej. W przypadku braku odpowiedzi w wyżej wymienionym terminie nagroda, którą wygrał użytkownik przepada. Nagrody wysyłane będą Pocztą Polską lub wybraną firmą kurierską na terenie Polski na koszt organizatora konkursu.

  Internet
  Grupa motmedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w transmisji elektronicznej spowodowane pominięciem, przerwą, usunięciem, wadą lub opóźnieniem operacji albo transmisji. Grupa motmedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedokładną transmisję albo brak wyświetlania materiałów Konkursu wskutek problemów technicznych lub przeciążenia Internetu albo strony internetowej, bądź też kombinacji tych czynników. W przypadku niefunkcjonowania internetowej części Konkursu w zaplanowany sposób z dowolnej przyczyny, m.in. wskutek zawirusowania, usterek, błędów, manipulacji, ingerencji, oszustwa, problemów technicznych albo innych przyczyn pogarszających lub wpływających na organizację, bezpieczeństwo, uczciwość, integralność albo prawidłowe prowadzenie Konkursu, Grupa motmedia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu, jeżeli zmiana nie pogorszy warunków uczestnictwa w Konkursie. Każda zmiana Regulaminu zostanie ogłoszona na Stronie głównej Konkursów.

  Ograniczenie odpowiedzialności
  Uczestnicy Konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność za wszelkie roszczenia i szkody związane z naruszeniem przez uczestnika Regulaminu niniejszego Konkursu, a w szczególności związane ze zgłoszeniem do Konkursu. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

  Organizator i administrator danych
  Grupa motmedia.pl

  Powrót do konkursu: Jestem aktywny na forum - KONKURS.