Forum Specjalistów

Forum Specjalistów to dział przeznaczony do promocji firmy. Jest to ciekawa propozycja dla firm związanych z motoryzacją które mają swoją stronę internetową i chciały by mieć własne forum tematyczne (forum może mieć założone subdziały). [Jesteś zainteresowany utworzeniem własnego działu na tym forum to napisz do nas info(at)forumsamochodowe.pl]

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Ubezpieczenie samochodu
  121
  405
  mfind 02 Paź 2017, 14:58
  Ubezpieczenie samochoduChcesz ubezpieczyć samochód i nie wiesz jak znaleźć najtańsze OC lub dobre AC? Szukasz sposobów na niższe składki? Masz problem z uzyskaniem odszkodowania po wypadku? Tutaj możesz przeczytać poradnikowy artykuł lub zadać własne pytanie ekspertowi ubezpieczeniowemu.
 • Zaniżone odszkodowania
  2
  13
  CrashBack 28 Wrz 2017, 00:22
  Zaniżone odszkodowaniaForum dla osób, które w wyniku szkody otrzymały za niskie odszkodowania z tytułu polis OC i AC. Firma CrashBack jest firmą zajmującą się uzyskiwaniem dopłat i wyrównań zadośćuczynienia nawet w 7 dni! Jeżeli otrzymałeś za mało pieniędzy z odszkodowania, masz problem z ubezpieczycielem lub po prostu właśnie miałeś stłuczkę i nie wiesz co robić - zapraszamy. Spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie pytania!
 • Bez kręcenia - Nie daj się przekręcić
  7
  19
  Kacper 19 Wrz 2017, 11:06
  Bez kręcenia - Nie daj się przekręcićForum Samochodowe jest patronem akcji "Nie daj się przekręcić". Według unijnych przepisów dla każdego pojazdu, który przechodzi badanie techniczne w którymś z krajów członkowskich, po wykonanym przeglądzie powinien zostać wydany certyfikat lub zaświadczenie, w którym znajdzie się informacja o jego przebiegu w momencie wykonywania badania. W Polsce również ten przepis obowiązuje od 1 stycznia 2014 roku. (Dz.U.poz.1675 z 30.12.2013r).
 • Sprawdzanie aut przed zakupem - Moto-Zakup
  246
  864
  Kao 18 Paź 2017, 20:47
  Sprawdzanie aut przed zakupem - Moto-ZakupMoto-Zakup wykonuje inspekcje aut przed zakupem, raport z oględzin wraz z fotorelacją wysyłamy drogą elektroniczną. Opisujemy stan prawny, techniczny oraz wizualny aut osobowych na terenie całej Polski. Nasi inspektorzy to specjaliści z zakresu motoryzacji. Przeprowadzamy również inspekcje w obecności klienta na miejscu sprzedaży auta.
 • Testy samochodów osobowych
  35
  49
  Kacper 27 Paź 2016, 13:44
  Testy samochodów osobowychZapraszamy do dyskusji na temat testów samochodów wybranych przez nas modeli. Będziemy starali się przedstawić dane techniczne testowanych samochodów wraz z obszernym opisem i zdjęciami. Opinie ekspertów i zwykłych użytkowników, a także najważniejsze wady i zalety.
 • Aktywne tematy
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • Aktywne tematy
  Postów
  Odsłon
  Ostatni post
 • Citroen 2CV6, 1989 rok, 2
  Old car cabrio
  Targi AutoSalon, bass i tuning
  Zużycie silnika