Import USA - zakupy, transport po USA, wysyłka, odprawy w Europie

27 Sty 2018, 20:48

Witam serdecznie,
Chciałbym Pańśtwu przybliżyć ofertę mojej Firmy oraz zaoferować pomoc w wyborze, sprawdzeniu, zakupie oraz imporcie auta z USA.

Nasza firma - United Cargo Shipping Polska Sp. z o.o. jest Spółką „córką” amerykańskiej firmy United Cargo Shipping INC dzięki czemu możemy zaoferować najniższe ceny aut pochodzących z rynku USA.
Nie korzystamy z pośredników – wszystkim zajmujemy się sami !!!

Jesteśmy licencjonowanym dealerem w USA posiadającym kody dostępu na wszystkie możliwe aukcje w USA oraz Kanadzie.

Jesteśmy również licencjonowanym brokerem, zarejestrowanym w Amerykańskim Departamencie Transportu, dlatego oferujemy najtańszy transport po USA - bez pośredników.

United Cargo Shipping jako firma wysyłkowa oferuje najniższe na rynku ceny frachtu morskiego.

Poprzez partnerów w Niemczech oferujemy kompleksowa odprawę celną i usługę „door to door”.

Jeżeli zajmujesz się zawodowo importem z USA lub Kanady, wprowadź swój biznes na poziom „premium plus”dzięki współpracy z United Cargo Shipping.

Załatwimy wszystko za Ciebie – pomożemy, doradzimy.
Naszą rekomendacją są setki zadowolonych klientów, których obsługujemy od ponad 10 lat.

Jeżeli jesteś odbiorca indywidualnym - gwarantujemy rzetelna pomoc, bezpłatny kosztorys i sprawdzenie konkretnego samochodu oraz porady importowe.


Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i osoby indywidualne.

Marek Witkowski - Prezes United Cargo Shipping INC
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Mar 2018, 08:59

Przy czym jeśli nie mówimy o dużych kontenerach, to można rozwiązać to znacznie korzystniej. Wiem, że przesyłki zagraniczne najtaniej można zamawiać przez dobre firmy kurierskie. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym temacie, to najwyższy czas przyjrzeć się mu bliżej.
Roman77
Nowicjusz
 
Posty: 17
Prawo jazdy: 06 05 1998
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Audi Q5

02 Mar 2018, 14:53

Witam serdecznie, nie bardzo rozumiem Pański post. Nie zna Pan ani jednej naszej oferty cenowej, nie kontaktował się Pan nigdy z moją Firmą celem wyceny a pisze Pan, że coś jest korzystniejsze.

Czy może Pan podać konkretne przykłady aby można było się do nich odnieść ? Jakie stawki za funt wysyłki ( waga w USA jest w funtach )

Pozdrawiam
Marek Witkowski
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

31 Maj 2019, 17:24

Aby zaoszczędzić na transporcie można znaleźć kuriera, który się tym zajmie. Najlepiej poszukaj czegoś w necie, bo tutaj jest największy wybór ofert. Wyjdzie to na pewno taniej niż inny rodzaj transportu, tym bardziej, że ofertę wybiera się samemu :)
Jacus64
Nowicjusz
 
Posty: 6

06 Cze 2021, 17:13

Witam. Chciałbym was ostrzec o firmie Allegro Cargo Shipping pana Marka W. i jego bracie Macieju W. "prawej ręce” który ma komis samochodowy w Łomży. Kilka miesięcy temu byłem zainteresowany ściągnięciem auta z USA trafiłem na wyżej wymienioną firmę. Po rozmowie telefonicznej wszystko wyglądało bardzo dobrze. Pan Marek opowiadał o biurach jakie ma w USA i Polsce, o swoich placach na których ładuje auta do kontenerów ilu ludzi zatrudnia do pracy. Wieloletnim doświadczeniu prowadzeniu firm w PL i USA. Zdecydowałem się na szybki zakup klasycznego Mustanga w dość okazyjnej cenie, słysząc te wszystkie zapewnienia i opis auta. Nie jest mi dziwne kupowanie samochodu przez telefon bo sam jestem a dealerem i w Europie czy w PL miałem dziesiątki tak przeprowadzonych transakcji. Po ustaleniu ceny i transportu (auto już podobno miało być jutro ładowane i do 8 tygodni w porcie), pieniądze przelałem, choć trochę mnie dziwiło że na konto innej firmy. Wysłałem potwierdzenie i czekałem na info. Zająłem się swoimi sprawami ale po 2 tygodniach wysłałem zapytanie jak z transportem… później drugie. W odpowiedzi zostało napisane że jeszcze nie zapakowane bo kontenerów brakuje. A podobno kontenery były przygotowany do wysyłki. Ok pomyślałem dużo na głowie duża firma kilka kontenerów wysyłanych w tygodniu na cały świat więc się nie dziwię. Ale po miesiącu zacząłem się zastanawiać. Zacząłem szukać info o tej firmie. Okazało się że poza ładną stroną w Internecie to zwykły handlarz, pośrednik!! A Komis jego firmy w Polsce to przydomowe podwórko u jego brata. Podejrzewam że nawet nie jest to zarejestrowane jako komis. Firma której przelałem konto jest prowadzona przez jakiegoś Ukraińca? Z bardzo niską oceną i opiniami w Google. Wszystkie adresy biur m.witkowskiego są zarejestrowane na inne firmy pewnie przez które wysyła auta do Europy. Większość samochodów które wystawia na swojej stronie fb nie należą do niego. To skopiowane ogłoszenia w USA lub auta innych dearów z dodaną prowizją . Nawet dziś jest wystawione przez jego brata w Łomży, auto którego nie był właścicielem, a samochód od kilkunastu dni jest sprzedany. Mija już 3 miesiące, zero kontaktu i info na temat transportu. Może jak to przeczytasz panie Marku to się zastanowisz i może wyślesz to auto lub oddasz pieniądze Z ODSETKAMI bo na pewno sobie nimi „obróciłeś” dobrze się bawisz obserwując Twój profil i twojego brata. Dlaczego napisałem post? O pieniądze się nie boję bo w Internecie nic nie ginie, ale ostrzegam Was przed tą firmą. Dużo mówią, dużo obiecują przelejesz kasę to nagle kontenery znikają i auta idą przez pół roku jak w ogóle dopłyną. Jeśli to zechcesz komentować bronić się lub wybielić udostępnię wszystkim screny i wyjaśnię w jaki sposób zarabiasz pieniądze. Nie dajcie się oszukać!!
Czytaj więcej: nie-kupowac-allegro-cargo-shipping-import-aut-nie-kupowac-vt125615.htm
BonoWarszawa
Obserwowany
 
Posty: 2

14 Sie 2023, 17:25

[link wygasł]
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012