NIE KUPOWAĆ Allegro Cargo Shipping import aut NIE KUPOWAĆ!!!

06 Cze 2021, 14:30

Witam.
Chciałbym was ostrzec o firmie Allegro Cargo Shipping pana Marka W. i jego bracie Macieju W. "prawej ręce” który ma komis samochodowy w Łomży.
Kilka miesięcy temu byłem zainteresowany ściągnięciem auta z USA trafiłem na wyżej wymienioną firmę. Po rozmowie telefonicznej wszystko wyglądało bardzo dobrze. Pan Marek opowiadał o biurach jakie ma w USA i Polsce, o swoich placach na których ładuje auta do kontenerów ilu ludzi zatrudnia do pracy. Wieloletnim doświadczeniu prowadzeniu firm w PL i USA. Zdecydowałem się na szybki zakup klasycznego Mustanga w dość okazyjnej cenie, słysząc te wszystkie zapewnienia i opis auta. Nie jest mi dziwne kupowanie samochodu przez telefon bo sam jestem a dealerem i w Europie czy w PL miałem dziesiątki tak przeprowadzonych transakcji.
Po ustaleniu ceny i transportu (auto już podobno miało być jutro ładowane i do 8 tygodni w porcie), pieniądze przelałem, choć trochę mnie dziwiło że na konto innej firmy. Wysłałem potwierdzenie i czekałem na info. Zająłem się swoimi sprawami ale po 2 tygodniach wysłałem zapytanie jak z transportem… później drugie. W odpowiedzi zostało napisane że jeszcze nie zapakowane bo kontenerów brakuje. A podobno kontenery były przygotowany do wysyłki. Ok pomyślałem dużo na głowie duża firma kilka kontenerów wysyłanych w tygodniu na cały świat więc się nie dziwię. Ale po miesiącu zacząłem się zastanawiać. Zacząłem szukać info o tej firmie. Okazało się że poza ładną stroną w Internecie to zwykły handlarz, pośrednik!! A Komis jego firmy w Polsce to przydomowe podwórko u jego brata. Podejrzewam że nawet nie jest to zarejestrowane jako komis.
Firma której przelałem konto jest prowadzona przez jakiegoś Ukraińca? Z bardzo niską oceną i opiniami w Google. Wszystkie adresy biur m.witkowskiego są zarejestrowane na inne firmy pewnie przez które wysyła auta do Europy.
Większość samochodów które wystawia na swojej stronie fb nie należą do niego. To skopiowane ogłoszenia w USA lub auta innych dearów z dodaną prowizją . Nawet dziś jest wystawione przez jego brata w Łomży, auto którego nie był właścicielem, a samochód od kilkunastu dni jest sprzedany.
Mija już 3 miesiące, zero kontaktu i info na temat transportu. Może jak to przeczytasz panie Marku to się zastanowisz i może wyślesz to auto lub oddasz pieniądze Z ODSETKAMI bo na pewno sobie nimi „obróciłeś” dobrze się bawisz obserwując Twój profil i twojego brata.
Dlaczego napisałem post? O pieniądze się nie boję bo w Internecie nic nie ginie, ale ostrzegam Was przed tą firmą. Dużo mówią, dużo obiecują przelejesz kasę to nagle kontenery znikają i auta idą przez pół roku jak w ogóle dopłyną. Jeśli to zechcesz komentować bronić się lub wybielić udostępnię wszystkim screny i wyjaśnię w jaki sposób zarabiasz pieniądze. Nie dajcie się oszukać!!
BonoWarszawa
Obserwowany
 
Posty: 2

06 Cze 2021, 14:39

Też miałem do czynienia z tym człowiekiem, na szczęśnie nic nie przelewałem a miałem to w myślach. Również nie polecam, gość kombinator, strasznie arogancki.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16188
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

22 Cze 2021, 00:26

O czym wy obaj piszecie ? ani jednego ani 2giego nie znam!
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Sie 2023, 17:22

Posty z 2021 roku. jest 2023 moja działalność cały czas się rozwija. Daje kody na Copart IAA manheim setkom osób. Wysyłam Ksetki kontenerów największego importera z Polski. Jak ktoś chce prawdziwysch opini to zapraszam na grupę [link wygasł]
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 46
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Sie 2023, 10:57

UnitedCargo napisał(a):O czym wy obaj piszecie ? ani jednego ani 2giego nie znam!


Tez bym tak powiedzial. Pewnie zalozyciel tematu sobie wymyslil.

UnitedCargo napisał(a):Wysyłam Ksetki kontenerów największego importera z Polski. Jak ktoś chce prawdziwysch opini to zapraszam na grupę


Czyli wysylam, a w przypadku tego jednego kontenerow brak. No moze jak by sie nie znalo realiow w Stanach to mozna by w ta bajke uwiezyc, ze kontenerow brakuje ( przez kilka tygodi ).w necie mozna miec setki pozytywnych. Wszystko zalezy od tego ilu znajomych sie ma.

P.S. komentarzy

buziaczki !
AndySL
Początkujący
 
Posty: 152
Zdjęcia: 3
Paliwo: Inne