Import samochodu

24 Cze 2020, 21:31

Siema zastanawiam się nad kupnem samochodu do 8k.Czy opłaca się sprowadzać lub jechać do jakiegoś kraju po samochód jak tak do do jakiego kraju?
Norbert2003
Nowicjusz
 
Posty: 8

16 Lip 2020, 07:21

Myślę, że bardziej opłaca się przyprowadzić ją do domu, niż iść za nią. Ale jest wiele niuansów do rozważenia.
Madelynn
Obserwowany
 
Posty: 1
Miejscowość: Lublin

02 Kwi 2021, 15:20

Z tego co uzyskałem z informacji od firm, opłaca się od poziomu około 30 tysiecy w góre zeby to mialo sens.
Osobiscie sprowadzilem przez jedną z firm Audi A6 C7 2.0 z 2013 roku i bardzo fajnie mnie wyszło.

Pozdro!
RafałMasły
Nowicjusz
 
Posty: 3

03 Kwi 2021, 17:14

13 rok z USA ? to raczej średnio się to opłacało. Z USA to tak Auta do 5lat
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

03 Kwi 2021, 17:47

andrewb25 napisał(a):13 rok z USA ? to raczej średnio się to opłacało. Z USA to tak Auta do 5lat

Tu nie chodzi o wiek auta tylko o wartość.

RafałMasły napisał(a):Z tego co uzyskałem z informacji od firm, opłaca się od poziomu około 30 tysiecy w góre zeby to mialo sens.


No nie wiem bo jak kupisz auto dostępne w EU to nigdy nie osiągniesz ceny rynkowej przy aucie z us. Do tego masz koszty stałe więc musisz zapłacić grosze żeby coś sobie skalkulować.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10404
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wirtualny salon Audi w Warszawie
    Londyn, Paryż, Berlin, Pekin, Istambuł, Moskwa, a teraz Warszawa. Wczoraj, 8 października, przy stołecznym Placu Trzech Krzyży, ruszył pierwszy w naszym kraju ekskluzywny salon Audi City. Audi City wyznacza kierunek, jak ...
    Hybryda oczami dziecka
    Hybrydy są dziecinnie proste w budowie i w obsłudze – tak orzekli mali eksperci po dniu spędzonym z hybrydowym Aurisem. Toyota zaprosiła ośmioro małych miłośników motoryzacji do udziału w projekcie "Hybryda oczami ...