Auto nie gasnie, po wyjeciu kluczyka

30 Cze 2007, 04:28

Rxton 2.9d 2003 auto po wyjeciu kluczyka nadal chodzi nawet do 2 minut po chwili zaczyna gasnac, czy ktos sie z tym spodkal? i gdzie jest usterka? dzieki
Rexton 2,9 disel
malolat
Nowicjusz
 
Posty: 5
  • 01 Lip 2007, 10:29

    Spotkałem się z ty, ale nie u siebie w furze tylko kumpel miał taki problem w MB 110, narazie nie bedę mógł ci pomóc, gdyż jest on w Hiszpani i zostanie tam do października a skontaktować się z nim nie potrafię.

    A byłeś w servisie?
    lasty
    Początkujący
     
    Posty: 204
    Miejscowość: z laptopka :D

    01 Lip 2007, 10:38

    Dowiedziałem się przed momentem, ze to może być elektrozawór odcinajacy dopływ paliwa do pompy wtryskowej.Jak elektrozawór nie odetnie paliwa to silnik będzie dalej pracował.

    Nie wiem czy to jest pewna informacja, bo znajmy nie jest mechanikiem ale też w nowym aucie miał taki problem.
    lasty
    Początkujący
     
    Posty: 204
    Miejscowość: z laptopka :D

    01 Lip 2007, 18:49

    Dzieki.
    Mowili mi, ze to pompa i wymienic trzeba cala a to ponoc kosztowne wiec postanowilem sie tu zapytac mam nadzieje, ze okaze sie ten zawor i nie bedzie mnie to duzo kosztowac a w serwisie jeszcze nie bylem brak funduszy. A tak na marginesie ile taka pompa moze kosztowac?
    Jak by ktos cos jeszcze wiedzial na ten temat to bede wdzieczny.
    Rexton 2,9 disel
    malolat
    Nowicjusz
     
    Posty: 5

    02 Lip 2007, 19:16

    ja tez nie jestem mechanik ALE:
    mialem to w Audi setce. Wymienialem caly podzespol do ktorego "wklada " sie kluczyk :) Bylo wtedy cos tam wylamane i trza bylo mocniej kluczyk dokrecic (w str. wylaczenia silnika) czesc do mojego kosztowala ok 60 zl (zamiennik)

    Wiec sprawdz to ;) i poradz sie elektro-mechanika :)
    DjCelebrate
    Nowicjusz
     
    Posty: 11

    16 Lip 2007, 22:03

    Kolego innego wyjścia nie ma jak tylko elektrozawór.
    artkar
    Nowicjusz
     
    Posty: 3
    Miejscowość: Tuchola

    18 Lip 2007, 20:00

    I co to w koncu było? Jak elektrozawór to mi się jakas pochwałka należy :lol:
    lasty
    Początkujący
     
    Posty: 204
    Miejscowość: z laptopka :D

    19 Sie 2007, 00:22

    Tak wogule to jeszcze nie wiem co bylo nie mam kasy az sie boje. Jak sie dowiem to dam znac dzieki za "troske".
    Rexton 2,9 disel
    malolat
    Nowicjusz
     
    Posty: 5