Pomocy - dwie oferty diesel kontra benzyna

23 Lip 2008, 16:41

Witam
mam 2 oferty volvo v40 jeden to 1.9td z 1997 roku a drugi to 1.8 benzyna-gaz sa tak samo wyposazone i nie wiem ktory wybrac nie chodzi o cene tylko o utrzymanie tego auta ktory jest lepszy z ktorym bedzie mniej problemow czy moze lepiej szukas sama benzyne ?? ile pali taka benzyna z silnikiem 1.8 lub 2.0
Ja :)
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Puck

24 Lip 2008, 11:34

Trzeba usiąść z kalkulatorem i wyliczyć. Ile jeździsz kilometrów i co ci sie bardziej opłaca. Takie Volvo 1.8-2.0 to trzeba liczyc 10-11l LPG.
Diesel 6l weźmie ;)
A co będzie się bardziej psuć, to juz zależy jakie autko uda ci się kupić, w jakim stanie technicznym. Wiadomo gaz trzeba czesto serwisować...ale o diselka trzeba też dbać.....
Ja jeżeli chodzi o ten model.....DIESEL :)
______________PRECZ Z [ *F*O*R*D*A*M*I ]_________
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Niezidentyfikowany przycisk w samochodach marki Toyota
    Do czego służy przycisk (o ile to przycisk) widoczny na załączonym zdjęciu w samochodach marki Toyota. Nie ma raczej znaczenia czy jest to hybryda czy też zwykła benzyna. Jedne po prostu go mają a inne nie. Przejrzałem instrukcję ...
    Poczekaj z odpięciem pasa bezpieczeństwa
    W zeszłym roku 8% wszystkich wypadków drogowych zakończyło się wywróceniem się pojazdu. Zostało w nich rannych aż 2037 osób, a 146 poniosło śmierć(1). Co zrobić po wywróceniu się auta? Jeśli jesteśmy ...