Alternatywa dla honda civic

23 Sie 2009, 22:00

witam. szukam alternatywy dla hondy civic 4g z 1991 roku. samochod powinien byc dosc szybki, niewielki,bezawaryjny, do tego ladny i zeby byly dosc latwo dostepne czesci do tuningu. najlepiej japonczyk ponizej 5 tys zl.
Japonia górą!!!Nissan, Honda, Mitsubishi, Mazda rządzą!!!
Brian Oconner
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 61
Miejscowość: Poznań

24 Sie 2009, 02:08

[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Allegro wygasł]

Są to dość żwawe autka, i sporo część. W niezbyt awaryjne, musisz brać pod uwagę że to nie są już kilkuletnie auta. Czy ładne sam stwierdź.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy
szakal1990
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 181
Miejscowość: Wielkopolska

24 Sie 2009, 11:44

mazda jak na tak niska cene prezentuje sie super i nad nia musze sie powaznie zastanowic. myslalem juz wczesniej o fordzie ale sporo pali a czesci sa dosc drogie, calibra mi sie nie podoba chyba przez to ze co drugi taka jezdzi, jesli bmw to raczej 3 (bardziej zalezy mi na sportowym zacieciu niz luksusie) , audi stotunkowo duzo kosztuje, biorac pod uwage jego wiek, wiec zostaje mazda. mam jeszcze pytanie czy polecacie np. lancera 1995r.
Japonia górą!!!Nissan, Honda, Mitsubishi, Mazda rządzą!!!
Brian Oconner
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 61
Miejscowość: Poznań

24 Sie 2009, 20:25

Brian Oconner napisał(a):mazda jak na tak niska cene prezentuje sie super i nad nia musze sie powaznie zastanowic. myslalem juz wczesniej o fordzie ale sporo pali a czesci sa dosc drogie, calibra mi sie nie podoba chyba przez to ze co drugi taka jezdzi, jesli bmw to raczej 3 (bardziej zalezy mi na sportowym zacieciu niz luksusie) , audi stotunkowo duzo kosztuje, biorac pod uwage jego wiek, wiec zostaje mazda. mam jeszcze pytanie czy polecacie np. lancera 1995r.


Jak najbardziej . ;D
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Miejscowość: PTB / NYC

24 Sie 2009, 21:21

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

26 Sie 2009, 13:49

niestety tylko opel sie wczytal. reszta juz usunieta. ale nawet niezla ta vectra. za taka kase 150 konikow sie oplaca, a do tego dosc tanie i latwo dostepne czesci.
Japonia górą!!!Nissan, Honda, Mitsubishi, Mazda rządzą!!!
Brian Oconner
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 61
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Caddy 4MOTION
    Volkswagen Caddy z napędem na cztery koła oferowany jest od 2009 roku. W 2010 roku marka zaprezentowała nową wersję tego najbardziej popularnego samochodu dostawczego Volkswagena w Polsce. Samochód został udoskonalony ...
    Dwie lewe ręce - obsługa własnego auta
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...