Audi 80 B-4 1,9 TDi , co sądzicie?? ila można za to dać?

09 Sty 2008, 10:30

Mam 10,5tys i chciałbym kupić coś fajnego, i w miarę taniego w eklsploatacji, w grę wchodzi tylko silnik Turbo Diesla. Audi B4 1,9Tdi to jest jak dla mnie alternatywa, ale nic nie wiem o tym autku, i bardzo ciązko zanleść je w cenie 10tys. Dlaczego one są taki drogie, przecież to rocznik 93-94?? Czy są aż takie dobre??
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie

09 Sty 2008, 10:54

Wolalbym wziac cos takiego [link do oferty na Allegro wygasł]
Bigstar
Początkujący
 
Posty: 170

09 Sty 2008, 15:23

Powiem tak, nigdy forda, bo to poprostu szkoda pieniędzy....fordy to jest zła inwestycja, psuja się, nie zaplają zimą, silniki forda to największe złomy. Już w 100% wolę audi, wiec co sądzicie o AUDI B-4 1.9 TDi, ma ktoś taka, jak się sprawuje silnik, jak zawieszenie, jest mięęka, sztywna, wszystko. Jak nie audi to co??? tylko proszę, nie fordy, ani fiaty.....bo to żałosne.
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie

09 Sty 2008, 15:29

miszarus napisał(a):Powiem tak, nigdy forda, bo to poprostu szkoda pieniędzy....fordy to jest zła inwestycja, psuja się, nie zaplają zimą, silniki forda to największe złomy. Już w 100% wolę audi, wiec co sądzicie o AUDI B-4 1.9 TDi, ma ktoś taka, jak się sprawuje silnik, jak zawieszenie, jest mięęka, sztywna, wszystko. Jak nie audi to co??? tylko proszę, nie fordy, ani fiaty.....bo to żałosne.

Audi B4 TDi bardzo dobry samochód trochę ciasny w środku, silnik nie do zajeżdżenia, zawieszenie tak samo. A nie myślałeś o Mercedesie lub Bmw???
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 478
Miejscowość: Augustów

09 Sty 2008, 15:30

te audi z tym silnikiem za bardzo dobre, a skad te wysokie ceny hmm.. nie wiem, chyba dlatego ze wiekszosc ma juz na karku ponad 300 tys km :lol:
ale powiem Ci, ze warto szukac tego autka
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

09 Sty 2008, 16:22

Koledfzy nmaprawdę ciężko znaleść dobry model za 10,5tys. Ale jakie bmw jest tak oszczędne i tak wytrzymałem, czy mercedes (za 10,5 same brzydule) a bmw pali jak smok. Zostaje chyba AUdi.... A Koledzy ile pali taka audi..??
miszarus
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Miejscowość: zachodnio-pomorskie

16 Gru 2010, 22:59

taka audika okolo 5-6 litrow wiadomo zalezy od jazdy ale maxymalne spalanie ma chyba na poziomie 8 litrow. Czesci do niego sa bardzo tanie pasuje prawie wszystko z golfa 3 ;p a tego jest pelno.
Audi80b3MNCI
Nowicjusz
 
Posty: 8
Miejscowość: Polska

16 Gru 2010, 23:02

temat sprzed 2 lat? wiesz co to odkop- to wlasnie robisz- po raz 3? w odsteie kilku minut. autor tematu zapewne juz kupil :roll:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ

17 Gru 2010, 11:16

To się nazywa wpada nowy na impreze :mrgreen: a warto poodkopywać, coś czuje że będzie jak z E36 tylko teraz będzie stary Auto Union 80 1.6TDI :mrgreen:
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz
 
Posty: 1907
Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna