Auto dla studenta

Auto dla studenta

18 Lip 2013, 06:46

Witam wszystkich, mam problem iż mój obecny samochód, jest już za mały dla mnie.:(
A tylko przez to że szyny na których jest możliwość przesuwania siedzenia kierowcy nie pozwala mi na więcej niż to jest możliwe, a kierownica ociera mi się na nodze. :( Patrzyłem wiele ofert z komisów, allegro i możliwości sprowadzenia samochodu, ale fundusze, które otrzymam na moją nowszą furę, będę mieć dopiero koło kwietnia, więc mam wiele czasu, żeby znaleść auto.
I tutaj pytam się was o takie auto do max. 7-8 tys. Mam 186 cm wzrostu ale tułów krótki a nogi dosyć długie. :shock:
Obecnie interesuje mnie Ford Cougar, BMW 320i lub e36-39, Renault Scenic oraz pare innych. :mrgreen:
Pirson
Obserwowany

Prawo jazdy od: 21 02 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Łada Samara :(
Silnik: 1.5 75KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

Re: Auto dla studenta

18 Lip 2013, 18:00

E39 nie w tych pieniądzach a może E34?
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

Re: Auto dla studenta

20 Lip 2013, 04:43

Czytając to co napisałeś i kalkulując twoje oczekiwania i potrzeby i deklarowaną kwotę pieniążków,sądzę że powinieneś się zainteresować Nissanem Primerą P-11 z silnikiem 2,0.
np.takie coś:
[link wygasł]
:)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...
    "Najlepsze samochody 2013 roku" i trzy zwycięstwa dla BMW
    Nowe BMW serii 3 jest sprzedawane dopiero od lutego 2012 roku, jednak już teraz przejęło prowadzenie w klasie średniej premium. BMW serii 5 już po raz trzeci z rzędu znalazło się na pierwszym miejscu w klasie wyższej średniej. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda