Co myślicie koledzy o tym

09 Sty 2011, 15:23

Co myślicie koledzy o tym i jak cenowo według was
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
terenowiec
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Jasło

09 Sty 2011, 20:50

Nie wiem czy jest na pewno R/D lock nie widać dokładnie, za taką cene to to raczej powinien być w stanie bdb. trzeba by było rame oklepać i prawdzić wszystko. Kierownica MOMO mi się nie podoba :mrgreen:
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz
 
Posty: 1907
Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna

09 Sty 2011, 22:34

siakiś taki dziwnie niski :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

10 Sty 2011, 08:06

właśnie coś mi się wydaje że zbyt pięknie to opisane żeby było wszystko prawdą
terenowiec
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: Jasło

10 Sty 2011, 13:44

Więc zaczynamy zabawę w ocenianie auta na podstawie zdjęć - fajne jak coś kupuję to od razu 80% odrzucam po szczegółach.
Dziwnie niski bo opony od osobówki - za niskie i ciekawe czy wszystkie 4 jednakowe (dlaczego to ważne to wyjaśni pocieszny a i ostatnio było o tym w Turbo Kamerze w sprawie elżbiety odwiedzającej serwis przez pół roku).
Dwa - auto walone w tył - albo ktoś niski wjechał albo niski murek etc. - hak jest wygięty w dół, zderzak razem z nim - widać po zderzaku. jeżeli hak jest wygięty to co z ramą?
Trzy - po co ktoś mył tu silnik? Gdyby nie to to być może nie zauważylibyśmy tych "cudownych" śladów na filtrze powietrza (rdza i jakieś naloty jak po płynie chłodniczym).
Cztery - ludzie cofają liczniki, cuda piszą a do zdjęcia nie potrafią pokrowca na koło porządnie prosto założyć? (co zresztą sugeruje, że zapas był używany). Pytanie do uważnych - czy to starty pokrowiec "DAKAR" ?
Pięć - nie wiem czy zdjęcie specjalnie niewyraźne, ale tapicerka strony pasażera (tunel) sugeruje ogólny syf wykładziny niemożliwy do zmycia (bo auto było myte w środku też - to widać od razu).
Sześć - kierownica Momo w takim aucie? Poza tym że nie pasuje, to sugeruje "rajdowe" zamiłowania właściciela.
żadna z tych rzeczy nie dyskwalifikuje auta, daje podstawy do negocjacji, ale od razu mówi "uwaga".
Pozdrawiam!
mstrucz
Aktywny
 
Posty: 354
Miejscowość: Gdynia

10 Sty 2011, 14:22

a ja Ci powiem dlaczemu tak jest :mrgreen:
i opony i hak i zderzak i nalot i ogólny syf
to auto jest od ciągania przyczepy i jeśli mniej przelatane niż "półmiliona" to byłbym mocno zdziwiony :mrgreen:
ogólne padliszcze :mrgreen:
a opony w tym akurat wypadku nie mają znaczenia do puki nie zapniesz 4x4 (tam jest ES) a jak zapniesz to się napęd szybko zweryfikuje :mrgreen:
BTW opony są takie same,
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

10 Sty 2011, 17:07

sam sobie odpowiadam, pokrowiec to samuraj stojący na głowie ;)
mstrucz
Aktywny
 
Posty: 354
Miejscowość: Gdynia