Co o audi a4

19 Cze 2008, 10:24

Witam wszystkich forumowiczow!
chcialbym prosic o pomoc w pewnej kwestii. otoz chce kupic samochod, najchetniej audi a4. czytalem troche postow na forum, lecz lepiej zadac pytanie bezposrednio. czy jest szansa by kupic w miare dobre a4 za ok 1200 pln/3500 E? i dlaczego ceny tych aut tak roznia sie pomiedzy ofertami z mobile.de a ebay.de(na ebayu sa srednio z 1000E drozsze podobne modele). czy tez moze probowac kupic w polsce, np na otomoto(chodzi o to czy te oferty sa wiarygodne), to jednak oszczedzilo by zachodu i wyjazdu do N jak i calej tej papierkowej pracy...
blam25
Nowicjusz
 
Posty: 7

19 Cze 2008, 10:29

za 3,500E juz kupisz a4, ale w benzynie

tutaj np. koles kupil z ebay'a:
[link do eBay wygasł]

i juz w PL:
[link do oferty na Allegro wygasł]

z 97r. max kupisz tylko przebieg bedzie juz ponad 200k km
a 95-96 to juz powinienes kupic bez problemu :)


Powodzenia
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

19 Cze 2008, 10:37

spoko, dzieki za odpowiedz :D no wlasnie taki pewnie z 96 bym probowal... czy one jednak pojezdza troche, np ze 2 lata bez wiekszych awarii? czy moze probowac mlodsza Honde Civic, bo o niej tak dobrze piszecie? jeszcze sie zastanawialem nad focusem... i tak z audi zrobily sie juz 3 auta ... :)
blam25
Nowicjusz
 
Posty: 7

19 Cze 2008, 10:43

focusa lepiej nie kupuj bo pozniej ciezko spzedac
jak juz cos to astre, golfa IV
no i nie kupuj auta bez klimy bo jak bedziesz pozniej chcial sprzedac, to bedzie ciezko :)
a jesli chodzi Ci o jezdzenie bez awarii to juz zalezy od szczescia jak trafisz
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

19 Cze 2008, 10:51

Audi.. to jednak jest klasa, bez porównania do takiego focusa...
Awarie są w każdym aucie, ja mam audi a czwórkę:D z 99/00 roku i jest super, tylko się zaczyna, tu coś strzela, tam coś strzela... i wiesz... jednak to jest te 8/9 lat:)
Powodzenia:)
mistiq
Nowicjusz
 
Posty: 24
Miejscowość: Katowice

19 Cze 2008, 10:54

poza tym dopiero zauwazylem, ze to ten sam samochod :) czyli, ze cena w PL roznie o jakies 2500pln. i jeszce oplaty... bedzie ok 15000
blam25
Nowicjusz
 
Posty: 7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Saab 96 V4 Rally
    Saab 96 V4 Rally z początku lat siedemdziesiątych, jest oryginalnym pojazdem rajdowym zakupionym przypuszczalnie przez prywatny zespół rajdowy lub prywatnego kierowcę rajdowego. Samochód ten posiadał czarne ...

19 Cze 2008, 10:57

zgadza sie...
kazdy musi zarobic :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

19 Cze 2008, 11:08

wiem, wiem :) to oczywiste, ale wolalbym ta opcje za 3000E :D
blam25
Nowicjusz
 
Posty: 7

19 Cze 2008, 11:16

mysle, ze tego auta jakie teraz bym kupil to raczej nie bede sprzedawal. dal bym ojcu, czy komus z rodziny... mysle, ze za 2 lata bedzie mnie stac na nowe i teraz potrzebuje czegos na ten czas. do pracy, zeby gdzies skoczyc na weekend, itp
blam25
Nowicjusz
 
Posty: 7

19 Cze 2008, 11:43

kiedyś... kupowałem tylko auta nowe... teraz stwierdziłem, że to zupełnie bezsensu :) za tą cenę co dasz nowe auto z salonu... masz o 100% lepsze... tylko kilkuroczne... podaję przykład. Kupiłem Renault Kangoo za 50 tysięcy, a teraz patrzę co mógłbym kupić za te 50 k... przeróżne Audi, jakieś terenówki, tylko że co nowe to nowe:D to własne i nie używane.
Pozdrawiam:) i zacząłem kupować używane:) jednak Audi to jest klasa xD zostaję przy Audi:)
mistiq
Nowicjusz
 
Posty: 24
Miejscowość: Katowice

19 Cze 2008, 15:45

Dlaczego na tym podanym ogłoszeniu tego samego auta, gdy było sprzedawane przez Niemca są inne numery rejestracyjne, a gdy sprzedaje Polak inne - ale nie tymczasowe, ani nie polskie... ?

Kupiłem Renault Kangoo za 50 tysięcy, a teraz patrzę co mógłbym kupić za te 50 k... przeróżne Audi, jakieś terenówki, tylko że co nowe to nowe:D to własne i nie używane.

Dokładnie, chodzi o to, że samochód jest nowy i nie będzie Ci pukał i stukał. Zresztą nie dziwię się, że jak wsiadłeś do Audi to inaczej się czujesz. To jest zupełnie inny segment. Myślę, że różnica w jeździe nie byłaby taka duża jakbyś jeździł Laguną.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

19 Cze 2008, 17:29

Myślę, że za tą cenę co proponujesz to lepiej kupić w Polsce i przed kupnem pojechać do jakiegoś serwisu żeby go sprawdzili, bo nie sprawdzając takiego auta jak audi możesz się umoczyć i kupić coś co ma 400 tys przelotu a później będziesz dokładał i dokładał
Miałeś wypadek? Napisz do mnie!
merdeperde
Nowicjusz
 
Posty: 27
Miejscowość: małopolska