Co zrobić , POMOCY !!!

12 Maj 2006, 08:22

A więc , pomocy !!! Chciałbym w swoim samochodzie zdecydowanie poleprzyć bas i nie chodzi mi o montowanie tuby ponieważ wolałbym operac sie na montowaniu w półkach itp. Sprawa wygląda tak że mam fabrycznie 8 głośników i do tego dokupiłem radio z dodatkową obsługą suba tz pre-sub i teraz czy zrobic :

A. kupić wzmacniacz + dwa głośniki basow i wrzucić je na tył w półkę doadam tylko ż e mam tam dodatkowe miejsce na głośniki ale na max 13 cm.

czy

B. zmianić tylko istniejące głośniki z firmowych mercedesa na inne nie wim nowsze i np. dać basowe na tył a przód uleprzyć trójdroznymi.


Dodam że duże znaczenie mam kosz i dlatego prośba jaki ew jesty niedrogi wzmacniacz i głośniki.
Proszę o porady i z góry dzięki
Pozdro,
Witkosz
Witkosz
Nowicjusz
 
Posty: 1

14 Maj 2006, 11:19

Witam,
Mozliwosci masz sporo ale jesli masz na to maja male koszty ;/ to bedzie problem zeby zrobic cos dobrego. Ja bym ci proponowal powiekszyc dziury w polce do glosnikow o srednicy 20cm, zalozyc tam dwa glosniki niskotonowe a do nich wzmacniacz dwukanalowy podlaczony do radia pod pre-sub jak mowisz. Z glosnikow 13cm nie wyciagniesz fajego basu :cry: . Mozesz jeszcze sprobowac podjechaą do warsztatu gdzie profesjonalnie sie trudnia zabudowa auta sprzetem grajacym zawsze mga ci doradzic :). Najlepiej kup sobie subwofer z wbudowanym wzmacniaczem one przewaznie maja fajny i miekki bas :D nawet te nie firmowe dobrze graja... Pozdro Felix :wink:
Felix