Coupe do 15 000

07 Wrz 2019, 16:27

Jak w temacie szukam coupe w kwocie do 15 000. Standardowo, dobrze wyposażone i względnie trwałe.
Przebieg roczny to ok 20-30k km. (raczej poza miastem)
No i tak, podoba mi się alfa GT
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]?
Czy eksploatacja przy takim przebiegu nie zrujnuje mi portfela?
Rozważam także e46 z LPG, tylko to już starawo wygląda....
Macie jakieś propozycje? Budżet jest względnie elastyczny i za coś ciekawego dołożę z 5 000,-.
cinek88
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: brak

08 Wrz 2019, 17:58

o co chodzi z tą alfą? niby młode auto a względnie tanie.Czyżby było to Mocno usterkowe auto?
cinek88
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: brak

08 Wrz 2019, 18:11

cinek88 napisał(a):Czyżby było to Mocno usterkowe auto?

Kup...to się przekonasz :D
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

08 Wrz 2019, 18:25

cinek88 napisał(a):o co chodzi z tą alfą? niby młode auto a względnie tanie.Czyżby było to Mocno usterkowe auto?

A ile wg Ciebie ma kosztować 13 letnie auto po gradobiciu :?: :lol:
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3680
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

08 Wrz 2019, 18:29

cinek88 napisał(a):Czyżby było to Mocno usterkowe auto?

pewnie bidulko nic nie słyszałeś o alfa romeo a na komputerku odbiera tylko forumsamochodowe ;-)
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10361
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

08 Wrz 2019, 18:59

szybki napisał(a):
cinek88 napisał(a):Czyżby było to Mocno usterkowe auto?

pewnie bidulko nic nie słyszałeś o alfa romeo a na komputerku odbiera tylko forumsamochodowe ;-)

Wsadz sobie ta szydere głęboko... Pożal się Boże moderatorek. Masz rację, nie warto tutaj zaglądać bo niczego się nie dowie.
cinek88
Nowicjusz
 
Posty: 28
Auto: brak

08 Wrz 2019, 19:04

szybki spokój się bo ostatnio trochę przesadzasz..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

08 Wrz 2019, 19:08

Ale szybki ma rację, taka klyjentela za ten budżet jest, w d***ie była, g***no widziała, a pyskateeeee i nic nie pasuje, a jeszcze cię później obsmaruje na internetach

W piątek sprzedawana była Honda u mnie i miała wymiaeniane hamulce , tarcze + klocki KPL i faktura była pokazana klientowi to klient na tyle wredny, że na SKP kazał diagnoście mierzyć tarcze suwmiarką i groził sądem , a ślepy by zobaczył że tarcze i klocki Nowe, auto kupił, wyszło tylko że postojówka przepalona, gdzie kazał sobie ją wymienić, więc zakupiłem za 1 zł i diagnosta wymieniał, ale taka wredna patologia przyjeżdża , tfu...
jak nie było 500+ to ludzie byli lepsi, a teraz to słoma z butów wystaje , uzbierał z 500+ 12-20 tys. i myśli że jest królem życia i on stawia warunki. I mamy to co mamy.
andrewb25
Stały forumowicz
 
Posty: 2145
Miejscowość: małopolskie

08 Wrz 2019, 19:30

cinek88 napisał(a):Wsadz sobie ta szydere głęboko... Pożal się Boże moderatorek.


Chłopie chciałem Cię tylko uświadomić w delikatny sposób że wystarczy pomyśleć za nim się zada durnowate pytanie. Zrobiłem to delikatnie i z uśmiechem ale jak widać Twój poziom rozumowania jest równy poziomowi pytań które zadajesz...

Barol napisał(a):szybki spokój się bo ostatnio trochę przesadzasz..


Tak Barolku przesadzam... bo strasznie ubliżyłem Panu wymuszając na nim odrobinę pomyślunku... :!:

Wiem wiem na otomoto do 10k jest 10szt.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10361
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe