Cyknięcie i spadek obrotów

Cyknięcie i spadek obrotów

10 Kwi 2013, 15:10

Panowie, kombinowałem przy pompce zamka centralnego bo szwankuje, w międzyczasie włączał się alarm (ale taki cichy, że ledwo go było słychać), wyłączyłem go małym kluczykiem pod maską. Po jakimś czasie odpaliłem autko (centralny dalej niesprawny) i niby wszystko w porządku, ale...

Co pare/parenaście sekund słuchać takie głośne i wyraźne CYKNIĘCIE (na ucho z okolic BEzpieczników, albo tamte okolice) i momentalnie przy tym cyknięciu obroty spadają gdzieś do 400 i potem szybko wracają na swoje miejsce. Po kilku sekundach znowu to samo... Co to może być?

Dodam, że komp nie pokazuje mi żadnych błędów. Może to miec jakiś związek z uwalonym centralnym zamkiem/alarmem? Od kilu tygodni gdy padł centralny, otwieram auto z kluczyka, więc alarmu nie ma. Aczkolwiek dioda alarmu miga co jakiś czas.
wjot1
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 10 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Mondeo mk3 2,0 / Primera P12 1,9 / Vectra C 2,2 / Avensis II 2,0 [D] Mondeo mk3 2,0 / Primera P12 1,9 / Vectra C 2,2 / Avensis II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Mondeo mk3 2,0 TDCi - 115KM - Nissan ...
    Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania! Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania!
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI