Cztery razy uszkodzona miska olejowa w ciągu 2 lat

Cztery razy uszkodzona miska olejowa w ciągu 2 lat

04 Kwi 2011, 15:41

Witam wszystkich. Dziś kolejny raz uszkodziła mi się miska olejowa. Nie wiem co się dzieje,to już 3 raz od stycznia. Czy ktoś może mi poradzić co mam zrobić bo jestem zdesperowany tym bardziej, że uważamy na nią jadąc. dziś na trasie do warszawy , raz na studzience. Nikt tam sobie nigdy nie uszkodził a mój golf tak. Proszę o pomoc
Grzegorz
grzegorz1402
Nowicjusz

Miejscowość: Garwolin

Re: Cztery razy uszkodzona miska olejowa w ciągu 2 lat

04 Kwi 2011, 16:00

Nikt Ci na to nic nie poradzi możesz jedynie próbować osłonic miskę jakimś kawałkiem blachy i uważać przy jeździe, jeszcze się zapytam zawieszenie oryginalne czy jakieś inne niższe?
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

09 Kwi 2011, 11:36

Przestań się bawić w szorowanie tyłkiem po asfalcie,zmień profil opon :!:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

09 Kwi 2011, 12:07

dokładnie jak PhantomASA1 mówi, albo się lansujesz na glebie i będziesz wymieniał miski, albo podnieś to auto i będziesz mieć spokój
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX Modele zasilane LPG poszerzają ofertę Opla ecoFLEX
    Opel poszerza i udoskonala swoją ofertę modeli z napędem LPG. Teraz można złożyć zamówienie na pięciodrzwiową Astrę w wersji hatchback, Astrę Sports Tourer i Merivę, wyposażone w nowy, mocny, a zarazem ekonomiczny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009