Fiat Seicento

24 Wrz 2006, 00:38

Cześć wszystkim, mam mozliwość zakupu Seicento 1998 r. 900cm3 z niskim przebiegiem, i w tym momencie rodzi sie moje pytanie. Bedzie to moje pierwsze auto i nie oczekuje super szybkosci, pisku kół i innych brawurowych wyzwań, potrzebuje małego, taniego w utrzymaniu auta-i pod wzgledem spalania i pod wzgledem napraw. Auto było by zakupione od znajomego w cenie ok. 5500zł. Znajomy zachwala ze jest w bardzo dobrym stanie, lecz ja bede je ogladał dobiero na dnaich, co o tym sadzicie?? Jak awaryjność tego modelu auto, nie spodziewam sie bezawaryjności bo to raczej nie możliwe(chodzi i średnie koszta).
Yeah
mjblack
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 13
Miejscowość: DW
1

24 Wrz 2006, 15:55

Witam,
Jeżeli chodzi o części to jest ich masa, szczególnie na giełdzie w Słomczynie jak pojedziesz z samego rana to można całe auto złożyć do kupy i ceny naprawdę sa niskie. Co do eksploatacji to jak będziesz jeździł normalnie tz. bez żyłowania silnika to pojeździsz tym autkie tak naprawde to prosty samochód i mozna przy nim wszystko samemu zrobić...
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016
0

25 Wrz 2006, 09:44

drogi kolego za te pieniadze mozna kupic juz cos lepszego lecz niestety starszego ja osobiscie bym nie kupila tego seja wolalabym raczej cos z japonczykow lub niemcowni. czesci moze do japaoncow sa drozsze niz do niemcow czy innych samochodow ale to jest to co siedzi w ich duszy i ich serduszkach. ja jezdze teraz niemcem ale juz nie dlugo to sie zmieni. pierwsze autko bedziesz napewno pamietac do konca a sej to sej. szczerze to juz bym wolala malucha. ale to tylko jest moje zdanie pozdrawiam
smerfetka
Początkujący
 
Posty: 55
Miejscowość: Gogolin
0