Fiat Stlio czy Ford Focus Wady, Zalety.....

18 Lut 2007, 22:01

Mam zamiar kupic używany samochód z rocznika 2004-2005. W gre wchodzą dwa wymienione modele. Mam prośbę o wyrażenie opini użytkowników tych samochodów bez względu na rodzaj wyposażenia, czy też silnika. Pomocne będą każde opinie zarówno za i przeciw.

Z góry dzięki
hunter111
Nowicjusz
 
Posty: 1

20 Lut 2007, 22:06

ja polecił bym ci Forda Focusa... jest to amerykański samochód produkowany w większości w Niemczech (samochody na rynek europejski). Jest to niezawodny samochód, szczególnie polecam kombi. wiadomo dużo przestrzeni, z rodzinką wszędzie można się zabrać... miejsce jest nawet dla psa... ale przejdźmy do konkretów. wiem dosyć dużo na ich temat, ponieważ Fordem Focusem jeździ mój dziadek... psuje mu się bardzo rzadko... wymienia się tylko olej, paski rozrządu, i filtr powietrza systematycznie co 30.000 tys km. co tu dużo mówić... prowadzi się fantastycznie, twarde zawieszenie (niesamowicie duża precyzja, przy komfortowej jeździe). polecam ci silnik 1600cm3. naprawdę jest elastyczny, i mało spla :wink:
Jedyne wady to dosyć słabe podwozie, po prostu jest delikatne ( czuć każde wyboje)
Poszczególne dane techniczne :
Pojemność silnika : 1600cm3, 100 KM, benzyniak
Przebieg : 76.000 km
Rok produkcji : 2001
Więcej informacji :

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Kolejnym atrybutem tego samochodu to że w 1999r został samochodem roku ("car of year"). naprawdę polecam ten samochód, warto
:wink: :lol: :D :) :P
don't worry be happy :wink:
Leo;))
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 90
Miejscowość: Pruszków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Roadmap E - samochody elektryczne od Volkswagena
    "Roadmap E" koncern Volkswagen rozpoczyna największą w światowym przemyśle samochodowym ofensywę w dziedzinie samochodów elektrycznych. Najpóźniej do 2030 roku Volkswagen dokona elektryfikacji całej oferty swoich ...