Ford Mondeo 2.0 TDCi Czy dobry wybór?

28 Sty 2008, 14:27

Witam co możecie powiedzieć o fordzie Mondeo 2.0 TDCi z 2005 roku czy jest warty kupna ?
krk
Nowicjusz
 
Posty: 4

28 Sty 2008, 14:44

Większość informacji znajdziesz tutaj, zapraszam do lektury
[link do autocentrum.pl wygasł] 8)

mi osobiście samochód przypadł do gustu.. No ale niestety nie mogę o nim dużo powiedzieć gdyż nigdy nim nie jeździłem..
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 127
Miejscowość: Chełmno / Kraków

29 Sty 2008, 18:45

Fajny jest , bardzo wygodny, bezawaryjny. Tylko niektórzy maja awersje do aut na F, ale ten jest naprawdę fajny.Polecam
Łukasz789
Aktywny
 
Posty: 460
Miejscowość: Kraków

02 Lut 2008, 12:58

Tak się składa, ze dwa tygodnie temu stanąłem przed wyborem Forda Mondeo 2,0 TDCI oraz Mazdy 6 2,0 też w dieslu.

O mały włos nie kupiłem Forda... Bardo mi sie podobał. Zawieszenie ideał. Lecz po zaciągnięciu opini na jego temat okazało sie, ze silniki TDCI w Fordach to kompletna porażka... Do 150 tys km. ponoć jest ok. Lecz około tej sumy pada cały moduł wtryskowy. Jeżeli masz kase i chcesz wyrzucać co jakiś czas 8 tysięcy złotych to polecam to auto. Jeżeli chcialbyś jeździć bezawaryjnie polecam mazde 6...
wochel
Nowicjusz
 
Posty: 23
Miejscowość: Toruń

03 Lut 2008, 18:56

już kupiłem Lagune II 1.9 dCi 2004rok. Przejechałem się fordem i laguną i Ford to totalny zamuleniec słabe przyspieszenie a nie mówiąc już o wyprzedzaniu na 5 biegu :? reno o niebo lepsze przyspieszenie i śmiało można na 5 biegu wyprzedzać no i jest jeszcze 6 bieg :D
krk
Nowicjusz
 
Posty: 4

03 Lut 2008, 19:34

Nie wiem czy dobrze zrobiłes kupujać tą Lagunke.Ja Ci,żle nie zycze.
Pewnie jakas okazja jak to wszystkie laguny z tego rocznika.
O ile narazie sie nic nie dzieje to mozesz czekac az zacznie sie sypac turbosprezarka i inne.Sam producent wprowadzajac nowy model podkreslil ze nastała nowa lepsza jakość.
Poszukaj jakiegos łosia moze jeszcze na niej zarobisz.
Ford Mondeo tez nie jest idealny ale ujdzie w tłumie.
Poszukaj Passata b5 albo własnie to Mondeo tylko z małym przebiegiem zeby było
Pozdro :wink:
passek b5
Początkujący
 
Posty: 136
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Najpiękniejsze szwedzkie tuningowane ciężarówki
    Firma PKS Gdańsk – Oliwa SA właściciel największego w Polsce Portalu Przepraw Promowych Promy24.com we współpracy z firmą Polferries przeprawią najpiękniejsze tuningowane pojazdy na tegoroczny zlot Master Truck, ...

23 Sie 2010, 09:43

mi również podoba sie ten samochod, no ale nim nie jezdzilem wiec jak z silnikiem nie moge sie wypowiedziec.
Ostatnio edytowany przez doniu01, 23 Sie 2010, 21:59, edytowano w sumie 1 raz
doniu01
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: katowice

23 Sie 2010, 10:10

doniu01 napisał(a):mi również podoba sie ten samochod, no ale nim nie jezdzilem wiec jak z silnikiem nie moge sie wypowiedziec.

Moge napewno polecic super tania hurtownie olejow. Ceny naprawde konkurencyjne. Ostatnio przy jakiejs wymianie czegos szukalem i na nia natrafilem.
Dla zainteresowanych podaje stronke : www.lucartoil.pl


Wypij ten olej i swoim dziecom podaj.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

23 Sie 2010, 15:26

Mniej problematyczny jest silnik TDDI w Mondeo.
AreBie
Aktywny
 
Posty: 488
Miejscowość: NML