Galeria BMW

Galeria BMW

Galeria BMW to baza samochodów marki BMW w której znajdziesz zdjęcia przedstawiające poszczególne modele

 • Auto Galeria
  Zdjęcia
  Ostatnio zamieszczone zdjęcie
 • Kolekcja BMW Art Car
  Projekt BMW ART CAR COLLECTION narodził się, gdy francuski kierowca rajdowy i licytator Hervé Poulain poprosił swego przyjaciela Alexandera Caldera aby popracował nad stylistyką idealnego technologicznie pojazdu. W efekcie powstał rajdowy samochód, który w 1975 roku ostatecznie wystartował w 24-godzinnym Le Mans. I były to również początki BMW Art Car…

  Od tamtej chwili w projekcie udział wzięli jedni z najwybitniejszych współczesnych twórców, dzięki czemu powstała kolekcja samochodowych dzieł sztuki stanowiących różnorodne artystyczne interpretacje. W 1995 roku David Hockney pokrył karoserię BMW 850 CSi obrazami przedstawiającymi wnętrze samochodu – od silnika po siedzącego na tylnej kanapie psa. Na wybranym przez siebie egzemplarzu BMW Rauschenberg umieścił reprodukcje obrazów Ingresa, a Andy Warhol i Lichtenstein wykorzystali karoserie pojazdów by uchwycić esencję prędkości.
  29 Zdjęcia
  e31
  e31 Rexman
  21 Paź 2016, 22:10
  Ostatnio zamieszczone zdjęcie
 • Galeria modeli BMW i
  BMW i jest marką BMW Group, która została stworzona w celu komercjalizacji ekologicznych pojazdów. Dynamiczne i ekscytujące wersje bezemisyjnych pojazdów z segmentu ekologicznych samochodów premium.
  39 Zdjęcia
  BMW i3
  BMW i3 Redakcja
  13 Lut 2014, 12:39
  Ostatnio zamieszczone zdjęcie
 • Samochody elektryczne BMW
  Pierwszy samochód elektryczny BMW zaprezentowało pod koniec 1972r. Był to pojazd eksperymentalny zbudowany w oparciu o BMW LS, wyposażony w nowe akumulatory oraz nowy silnik elektryczny który zaczął przynosić pierwsze rezultaty. Następnie, w roku 1980, zapoczątkowany został projekt badawczy zatytułowany "Samochód elektryczny z wysokoenergetycznym akumulatorem", który stanowił cenne doświadczenie z zakresu korzystania z akumulatorów sodowo-siarkowych.
  31 Zdjęcia
  BMW i3
  BMW i3 Redakcja
  26 Lis 2014, 11:46
  Ostatnio zamieszczone zdjęcie
 • Samochody koncepcyjne BMW Design
  Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia - koncepty zawsze wybiegają w przyszłość, prezentując wizjonerski potencjał ich twórców. Auta studyjne spełniają też szereg ważnych funkcji; niektóre prezentują potencjał stylistyczny marki, inne pomagają opracować i zaimplementować nowe technologie lub stworzyć ostateczny kształt przyszłego modelu produkcyjnego.
  31 Zdjęcia
  The BMW Concept 6 Series ...
  The BMW Concept 6 Series Coupé, 2010 Redakcja
  18 Sty 2013, 11:38
  Ostatnio zamieszczone zdjęcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający ten album: Brak zarejestrowanych użytkowników i 4 gości

Uprawnienia albumu

Możesz oglądać zdjęcia
Nie możesz zamieszczać nowych zdjęć
Nie możesz zmieniać swoich zdjęć
Nie możesz usuwać swoich zdjęć
Nie możesz pisać komentarzy do zdjęć
Nie możesz oceniać zdjęć