Golf IV SDI niskie koszty utrzymania i małe spalanie?

23 Lis 2012, 14:47

czy to dobry wybór chodzi mi głównie o małe spalanie ,i niskie koszty związane z autem
randybez
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: golf

24 Lis 2012, 12:47

To wół do roboty. Zasada jest taka,że po zakupie jesteś zadowolony przez miesiąc,a później zaczynasz żałować że nie kupiłeś z turbiną TDI... Dla mnie sdi,to jest naprawdę dla emeryta co jeździł do tej pory CC 0,7... albo dla gościa co tym autem zarabia i chce aby mu silnik wytrzymał 800 tys.km. Jazda SDI jest irytująca. Jeździłem takim VW Caddy i naprawdę ciężko było wyprzedzać,włączać się do ruchu z podporządkowanej...
Jeśli kupisz TDI,to faktycznie może być ewentualnie kłopot z turbiną ale niekoniecznie. Jeśli jest sucha i sprawna,to nie powinna sprawiać problemów.Poza tym TDI zawsze łatwiej odsprzedać.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5789
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hamujesz awaryjnie? Rób to na maksa!
    Instalowane w samochodach systemy typu ABS, ESC czy ASR podnoszą bezpieczeństwo jazdy pod warunkiem, że kierowca wie, jak działają i jak z nich korzystać. Szczególnie dotyczy to przeciwblokującego układu hamulcowego ...
    Z grypą za kierownicą to prawie jak z alkoholem
    W okresie zimowym mamy święta i niedługo później ferie zimowe więc dużo podróżujemy i często pokonujemy długie trasy samochodem. Zmęczenie i niskie temperatury mogą wówczas sprzyjać chorobie. Przeziębienie, ...