Hyundai Accent 1.3 - instalacja, proszę o pomoc.

Hyundai Accent 1.3 - instalacja, proszę o pomoc.

17 Cze 2009, 15:36

Hyundai Accent 1345 cm3, 82 KM. Kupiony w salonie w grudniu 1999r. Dostałem go w "spadku", mam zamiar dojeżdżać nim na uczelnie ok 40km (80 km dziennie), dlatego chciałbym założyć instalacje gazową. Nie wiem dokładnie ile spala benzyny (wydaje mi się, że ok 6-7 l). Auto jest zadbane, przebieg 102 tys, wszystko w nim było wymieniane na czas. Nic nie stuka, nie było większych usterek, dlatego nie chciałbym go sprzedawać. Proszę zaproponujcie najlepszą opcje instalacji - III czy IV generacja, jaki model i marka, gdzie najlepiej założyć instalacje itp. Szukam warsztatu w okolicach Katowic, Sosnowca. Nie jestem odpowiednio zorientowany a producenci zamieszczają na swoich stronach przekoloryzowane artykuły. Chciałbym obiektywnie policzyć ile mnie będzie kosztowała instalacja, ile miesięczne opłaty za gaz i paliwo, ile coroczne przeglądy. Czy w ogóle opłaca się zakładać instalacje do takiego samochodu. Z góry dziękuje.
sider89
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje podczas tegorocznego Genewskiego Salonu Samochodowego koncepcyjnego Transportera e-Co-Motion. Samochód ten łączy w sobie cechy, które zdają się wykluczać: jest ...
    Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Subaru Impreza STI