Jaki Model Opla?

19 Lis 2023, 16:12

Witam!
Noszę się z zamiarem kupna jakiegoś opelka nowszego niż mam teraz do tego czasu jeździłem astrą g classic i planuje wymienić na coś świeższego rozmyślam Astrę J w sedanie w wersji silnikowej 1.4 140 km co sądzicie o tym autku i silniku i czy ten model Opla to nadal dobra opcja, i czy w przedziale 10-30 tyś znajdę coś rozsądnego? :wink:
Driverpov
Nowicjusz
 
Posty: 16

19 Lis 2023, 19:03

Driverpov napisał(a):czy w przedziale 10-30 tyś znajdę coś rozsądnego? :wink:

Astrę J za 10 000zl ? :lol:
Prędzej w tej górnej granicy znajdziesz.
Jak dla mnie to taki zwykły populus, pozatym te auta juz trochę się zestarzały, troche mają juz wyższe przebiegi niż te 4-5 lat wstecz, więc za cudowne w serwisie nie będą. A Oplej jak to Ople zawsze będzie w nim coś do naprawy/poprawy.
Jak dla mnie auto średnie na jeża...wręcz rzekłbym że delikatne i dosyć awaryjne.
toyman40
Stały forumowicz
 
Posty: 1286

20 Lis 2023, 15:50

No może i coś w tym racji jest, wsm to od jakiegoś czasu myślę też o Octavii 2 z 1.6 MPI i borykam się które wybrać octavia miałem okazję się przejechać i wsm git ale mam dylemat astra czy octavia
Driverpov
Nowicjusz
 
Posty: 16
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LFA - 7 ciekawych faktów
    Kultowy Lexus LFA, jedyny w swoim rodzaju supersamochód japońskiego producenta aut luksusowych, został wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy. To niezwykle wyrafinowane od strony technicznej ...