Jaki muscle car najbardziej sie wam podoba

Najlepszy Muscle car

Ankieta zakończyła się 30 Sie 2009, 15:33

Chevrolet Camaro
2
22%
Ford Mustang
2
22%
Dodge Charger
5
56%
Razem głosów : 9

20 Sie 2009, 15:33

Ktory z modeli jest waszym zdaniem najlepszy.Mam na mysli oczywiscie pierwsze muscle cars z lat 60.
Japonia górą!!!Nissan, Honda, Mitsubishi, Mazda rządzą!!!
Brian Oconner
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 61
Miejscowość: Poznań

20 Sie 2009, 19:41

Jest wiele modeli których mi się podoba z tych trzech wybiorę Dodge Charger R/T z 69 myślę :wink: ponieważ jest to pierwszy muscle car od którego zaczęła się moja pasja w tym kierunku i mam dosłownie bzika na jego punkcie :twisted:
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA

20 Sie 2009, 20:28

Piter69 napisał(a):Jest wiele modeli których mi się podoba z tych trzech wybiorę Dodge Charger R/T z 69 myślę :wink: ponieważ jest to pierwszy muscle car od którego zaczęła się moja pasja w tym kierunku i mam dosłownie bzika na jego punkcie :twisted:


Zgadzam się z kolegą Dodge Charger z 69 i ten z 2008 nie ma sobie równych, niestety nasza motoryzacja, która już właściwie nie istnieje, nie umywa się do amerykańskiej . . . Przeciętny Kowalski nie ma pojęcia o tak zwanych muscle cars . A szkoda . . .

Oprócz tej biednej Syrenki, nigdy nie mieliśmy prawdziwego samochodu osobowego . . .
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Miejscowość: PTB / NYC

21 Sie 2009, 08:18

a do tego rola w kultowym juz filmie szybcy i wsciekli sprawia ze jeszcze bardziej sie podoba. najgorsze ze co drugiego amerykanina na to stac, a w polsce trzeba byc prezesem zeby sbie na taki luxus pozwolic.
Japonia górą!!!Nissan, Honda, Mitsubishi, Mazda rządzą!!!
Brian Oconner
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 61
Miejscowość: Poznań

21 Sie 2009, 13:17

szybcy i wsciekli kultowy film . ? Już wolę latający cyrk Monty Pythony . ;D
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Miejscowość: PTB / NYC

21 Sie 2009, 13:58

Ja jestem fanem filmu szybcy i wściekli oglądalem wszystkie częsci wiele razy i napewno jescze kiedys obejrze.

Austin_Boy napisał(a):Oprócz tej biednej Syrenki, nigdy nie mieliśmy prawdziwego samochodu osobowego . . .


Z tym się nie zgodzę bo mieliśmy naprawdę dobry samochód jakim był Fiat 125p zwany dużym fiatem był to naprawdę dobry wóz i jest nadal szkoda tylko że wyszły tylko 2 modele. No nie ma co go porównywać oczywiście z amerykańskimi samochodami z tamtych lat bo mają naprawdę dobre wozy i znakomite silniki V8 o wielkiej mocy i znakomitym pomruku.
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA

23 Sie 2009, 23:11

momencik, duży fiat chodź produkowany był w Polsce to nie był polskim samochodem tylko włoskim, syrenka natomiast była całkowicie polska
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany
 
Posty: 623
Miejscowość: Czarna Ziemia

23 Sie 2009, 23:42

ford mustang ... [link do mobile.de wygasł] :p
klaudi00
Nowicjusz
 
Posty: 14
Miejscowość: fg

24 Sie 2009, 12:11

Zgadza się że nie był całkowicie polskim samochodem ale był kupiony i przerobiony i różnił się od Włoskiego bardzo znacznie.
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA

24 Sie 2009, 20:38

Włosi w latach 60-tych produkowali Fiata 125, który był następcą wysłużonej 1500, w 1967 polscy inżynierowie z bielska białej oraz wiele ważnych wtedy osobistości podpisało konkrat z Fabbrica Italiana di Automobili Torino na produkcję Fiata 125 na naszej licencji. Tak powstał 125p, p = polski, czyli Polski Fiat 125p. Różnił się pod wieloma względami, największa różnica tkwiła w silniku, nie wiadomo czy włosi byli tacy chytrzy, czy polacy jak zwykle głupi, ale kupiliśmy nową karoserię ze starym silnikiem pamietającym jeszcze lata 40-ste. Nie do końca, ale szczególnie Fiat z logiem Polski Fiat FSO, był polskim samochodem, krótkie serie takie jak kombi, pickup były tylko i wyłącznie polskimi konstrukcjami . Włosi produkowali Fiata przez 10 lat my przez 30, 125p był lepszy od Warszawy na pewno, czy ładniejszy może nawet też. Był bardzo udanym samochodem i naprawdę cieszę się widując go jeszcze na naszych podziurawionych ulicach, był wtedy marzeniem wielu kierowców, teraz też jest . . .

Zdjęcie
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Miejscowość: PTB / NYC

25 Sie 2009, 14:50

Dokładnie
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA

27 Sie 2009, 07:51

Mi najbardziej podobają się: Camaro SS, stary pontiak, dog charger, ford mustang i Chevelle. :grin:
pozdro ^^
Miszak
Nowicjusz
 
Posty: 48
Miejscowość: WWY

27 Sie 2009, 12:38

Piter69 napisał(a):Dokładnie


Przygotowałem się do lekcji . . . :mrgreen:
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 186
Miejscowość: PTB / NYC

11 Wrz 2009, 10:44

Cześć jestem tu nowy i mam pytanie :razz: Ostatnio bardzo zainteresowałem się muscle cars, szczególnie podoba mi się ten jeden:
http://www.my-sport.pl/2Fast2Furious/photos/3078/
Jako że wy pewnie jesteście bardziej obeznani w temacie chciałbym zapytać, czy jest dostępny w Polsce? I ile takie cacko kosztuje? No i ile pali, bo słyszałem, że dużo... Z góry dzięki za odpowiedzi :grin:
American Muscle
petropaul
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wawka

11 Wrz 2009, 16:35

wrzuć inne zdjęcie bo trzeba być zaresjtrownym żeby zobaczyć zdjęcie w tym linku
Piter69
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 205
Miejscowość: POLSKA