Jakie auto do 70 000 zł

06 Mar 2011, 22:47

Witajcie.

Obecnie jeżdzę Saabem 2.2 TiD z 2004. Jestem bardzo zadowolony jednak latka auta sprawiają, że powoli zaczynam myśleć nad czymś nowym. I teraz pytanie - co wybrać?

1. Saaba 9-3 z mocny silnikiem TTiD - 180 KM / 400 NM
2. BMW 5 - z jakimś tam silnikiem, jeszcze nie wiem jakim.
3. Audi A6 - j.w.

Dajcie znać co myślicie. Z Saaba jestem bardzo zadowolony, super auto, ale przy tym silniku brakuje mi trochę mocy i chciałbym coś co daje fajną zabawę z jazdy. Ponieważ rodzina się powiększa szukam też coś limuzynopodobnego. Dużo jeżdzę (ok. 50 / 60 000 rocznie) więc koniecznie diesel.

Wielu chwali BMW, nigdy nie jeździłem więc nie mam porównania. Bardziej od BMW podobają mi się Audi i Saaby, ale te pierwsze jak mówi znajomy który pracuje w serwisie niestety potrafią być awaryjne.

Dzięki za każde mądre słowo w dyskusji :)
lukaszb
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa

06 Mar 2011, 23:18

Jeśli miałes Saaba i Ci pasuje to warto go brac pod uwagę. Wielu uzytkownikow którzy mieli to auto zawsze zmienia tylko na kolejnego Saaba. BMW napęd na tył, dobre materiały i świetne prowadzenie. Niemniej będzie starsze niż Saab.
Audi jeśli quattro to warto w przeciwnym razie masz auto z napędem na przód jak Saab które ma tylko lepsze materiały w środku i nic poza tym, a auto będzie sporo starsze więc moim zdaniem nie warto.
fiko7
Stały forumowicz
 
Posty: 1162
Miejscowość: Białystok

06 Mar 2011, 23:26

Jak masz zmieniać to zrobić wyraźny krok naprzód, czyli BMW, ostatecznie właśnie Audi w Quattro. :wink:
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

09 Mar 2011, 18:12

Dzięki koledzy za pomoc i trafne uwagio. A jeszcze podpytam co sądzicie aby w tym zestawieniu Saab, Audi, BMW znalazły się jeszcze dwie marki: Mazda 6 i Honda Accord?

Hmmm?
lukaszb
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Warszawa

09 Mar 2011, 18:14

ja mam mazde 6 2.0 diesel 143 km z 2010, wiec jak masz jakies pytania to wiadomo... :wink:
JerzyB333
Stały forumowicz
 
Posty: 1179
Miejscowość: ZZZZ