Jakie kalendarze?

21 Gru 2013, 12:22

Wiem, że trochę późno się za to zabieram, ale chcę klientom w prezencie noworocznym podarować kalendarz. I zastanawiam się, jaki będzie najlepszy - ścienny z kalendarium na cały rok, ścienny z każdym miesiącem na osobnej kartce, biurkowy, listkowy - z jakich najczęściej korzystacie?
I, przy okazji - możecie polecić jakąś drukarnię internetową? Kumpel polecił mi OpenPrint, mówi, że bardzo szybko realizują zamówienia. Ale chciałem jeszcze zaciągnąć waszej opinii
wouclael
Nowicjusz
 
Posty: 4
Auto: Fiesta mk6

25 Gru 2013, 11:33

Tak naprawdę, to zależy tylko i wyłącznie od ciebie.. do mnie najbardziej przemawia ścienny, całoroczny - to reklama firmy, na kórą się patrzy codziennie.. I oczywiście "wizytówki" z kalendarzem - bardzo dobra rzecz..
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

27 Gru 2013, 00:25

Ja najbardziej lubie kalendarz taki z przesuwanym okienkiem, kazdy wie o co chodzi. Korzystam z niego najcześciej, nie licząc tego w outlooku oczywiscie :]
Sensei
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 112
Prawo jazdy: 01 01 2003

27 Gru 2013, 15:51

Sensei napisał(a):Korzystam z niego najcześciej

Hmmm, kolega nie pyta co Ty lubisz - ma firmę i chciałby na kalendarzu ją dobrze zareklamować..
silvo44
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2893
Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy: 01 09 1983
Auto: TOYOT YARIS III
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

24 Sty 2014, 15:30

Myślę że warto się zwrócić do porządnej drukarni, która w krótkim czasie przygotuje kalendarze dla klientów. Najlepsze są podręczne, wygodne kieszonkowe które klienci będą użytkowali przez cały rok.
rise
Początkujący
 
Posty: 50
Auto: Toyota Yaris

20 Maj 2014, 05:52

W zasadzie to śmiało możesz drukować w Openprint. Ja sam jakiś czas temu zamówiłem tam zlecenie (no może troszkę wcześniej ponieważ w połowie grudnia) właśnie na kalendarze, z tym,że stojące na biurku i byłem zadowolony. Przyznaję się, że zależało mi głównie na cenie ponieważ niestety ale nie jest to tania sprawa i własnie ta drukarnia internetowa miała najtaniej (nie wspominam o stacjonarnych, które oferowały czasami kosmiczne ceny...).
Jakość również świetna, kalendarz ładny, mocny.
zachary
Aktywny
 
Posty: 306
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe V generacji
    Te instalacje LPG pozwalają na wtrysk gazu w fazie ciekłej do kolektora dolotowego (konieczność nawiercenia kolektora i montażu w nim wtryskiwaczy gazowych), bądź bezpośrednio do komór spalania za pośrednictwem wtryskiwaczy ...

13 Wrz 2014, 18:49

Ponieważ nieuchronnie zbliża się kolejny rok, podpowiadam na przyszłość, że kalendarze można nabyć w przeróżnej formie i kolorystyce w firmie Extrema. Znajdziecie ją w sieci bez problemu. Szczególnie ważne jest by zamówić teraz dla osób które potrzebują większej ilości np. do biura etc. Ja zawsze kupuje trójdzielne i w formie albumu :)
dzaris
Nowicjusz
 
Posty: 12
Auto: Yaris

16 Wrz 2014, 14:45

OMG - do końca roku jeszcze 4 miesiące a Ci o kalendarzach :shock:
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący
 
Posty: 202
Prawo jazdy: 17 05 1981
Auto: Mazda

22 Wrz 2014, 17:24

nie no szok
Markolino3
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: opel