Kody dostępu do Aukcji COPART oraz IAAI w USA

Kody dostępu do Aukcji COPART oraz IAAI w USA

07 Paź 2018, 03:34

Witam serdecznie,

W związku z rosnącym zainteresowaniem importu z USA zapraszam osoby zainteresowane dostępem do auckji Copart do kontaktu mailowego. Poprzez funkcję Counterman na moim koncie ( indywidualny login i hasło ) każdy z Państwa indywidualnie zostanie przezemnie w miarę możliwośći czasowych przeszkolony do pełnego niezależnego użytkowania Portali.

Dla osób, które zapoznają się z funkcjami Portalu , oraz zdadzą krótki test teoretyczny udostępnie login i hasło do licytowania oraz wprowadzę w kruczki licytacji oraz w razie potrzeby przeszkolę indywidualnie - nie pobieram żadnych opłat za login po za tym co raz w roku pobiera Aukcja Copart czy to IAAI.

Każda osoba, która ma problem z założeniem własnego konta lub chce dodawać auta do weryfikacji bezpośrednio pod moim loginem otrzyma dostęp do Bazy Copart - Bezpłatnie.

Dodatkowo oferuję indywidualne konta na IAAI w cenie 100$ / sztuka tzn. każdy kto chce być Brokerem na IAAI pod moją Firmą otrzymuje taką możliwość w cenie jaką pobiera od nas IAAI - wystarczy mieć ważny polski paszport.

Limit pojazdów oraz Limit Kwotowy ustalany jest indywidualnie pod Państwa potrzeby.

Dzięki tej ofercie każdy z Państwa może stać się z dnia na dzień Brokerem mojej Firmy z USA w cenie 100$ / ROK co gwarantuje Państwu podgląd na realne ceny zakupu aut gdyż licytujecie je osobiście pod moją Firmą jako mój broker !!!

Zapraszam do współpracy

Marek Witkowski-President
United Cargo Shipping INC
tel. +1 773 987 9494
marek.witkowski@rocketmail.com
Import samochodów z USA - United Cargo Shipping.
UnitedCargo
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Zdjęcia: 15
Rejestracja: 27 Sty 2018, 21:16
Miejscowość: Chicago
Prawo jazdy od: 01 10 1998
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Porsche Panamera
Silnik: V6
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Buty inspirowane Lexusem CT Buty inspirowane Lexusem CT
    Od prawie trzydziestu lat ludzie wybierają samochody Lexusa, by wygodnie podróżować na większych i mniejszych dystansach. Okazuje się, że od teraz w Lexusach można również… chodzić. A to za sprawą butów ...
    Toyota S-FR Racing Concept Toyota S-FR Racing Concept
    Rok po premierze S-FR Toyota pokazała na Tokyo Auto Salon 2016 jego wyczynową wersję – S-FR Racing Concept. Model powstał w japońskim studiu Toyota Gazoo Racing, które opracowało do niego bogaty pakiet aerodynamiczny, ...

  •