Koszt naprawy - pomoc w wycenie

Koszt naprawy - pomoc w wycenie

18 Lut 2015, 17:57

Witam. Dziś miałam stłuczkę. Nie zdążyłam wyhamować i uderzyłam w samochód stojący przede mną na swiatlach. W ostatniej chwlili skierowalam kierownice w prawo i wbilam samochod w hak. Zniszczenie jest na tyle male, ze jest diura wielkosci haka i nic wiecej. Pomozcie ile orientacyjnie bierze za taka naprawe blacharz? Niestety nie mam mozliwosci zrobic zdjecia wiec zaznacyzlam orientacyjna dizure czerwoną kropką
Image
babazakolkiem
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 05 1992
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: audi a4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Koszt naprawy - pomoc w wycenie

18 Lut 2015, 20:33

Nikt po Twoim opisie i czerwonej kropki nie jest w stanie wycenić naprawy. Zastanawiam się nad sensownością zakładania takich tematów widmo. Nikt tu z nas obecnych nie obejrzy auta w realu , zdemontuje to i owo . Tak zdemontuje. Uszkodzenie powierzchowne mogą być niewielkie na oko , a pod zderzakiem może być przysłowiowa masakra. Plastik może znieść bardzo dużo ale elementy blaszane pod nim już nie. Kończąc ten wywód polecam Ci wizytę w okolicznym stosownym warsztacie . Tam dowiesz się wszystkiego. Więcej o to tutaj nie pytaj z oczywistych względów.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Milion kilometrów Mitsubishi Carismą! Milion kilometrów Mitsubishi Carismą!
    Liczne badania potwierdzają wyjątkową trwałość produktów Mitsubishi Motors Corporation oraz wysoki poziom zadowolenia klientów firmy – bezpośrednie rezultaty znakomitej inżynierii MMC. W najdalszych zakątkach ...
    Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa
    Budując nowy zakład produkcyjny w meksykańskiej miejscowości San José Chiapa, Audi jeszcze bardziej wzmacnia pnącą się w górę sprzedaż na rynku północnoamerykańskim. Położenie kamienia węgielnego w stanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005