Koszty sprowadzenia auta z niemiec

26 Kwi 2015, 20:44

Widocznie miał grzmota...
roko1992
Początkujący
 
Posty: 58
Prawo jazdy: 11 08 2010
Auto: skoa
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna

28 Paź 2015, 22:21

Koszty sprowadzania to jedno, a zmarnowany czas? Można stracić płatny urlop który można wykorzystać na wakacje z rodziną albo odwiedzenie rodziny. Można też wziąć bezpłatny urlop ale bez sensu jest jechać za granicę i wydawać pieniądze na nocleg i jedzenie a to wszystko w euro i w dodatku czeka nas potem mniejsza wypłata i pewnie o premii można zapomnieć. Teraz są firmy takie jak AutoOrder które sprowadzają auta za nas i załatwiają wszystkie papiery więc zobaczcie ile oszczędzacie. Ostatnio skorzystałem z takiej firmy i sprowadziłem sobie takie cacko [reklama] żeby było miło rodzinką pojechać na działkę albo odwiedzić dalszą rodzinę.
Ostatnio edytowany przez Karol1314, 29 Paź 2015, 18:59, edytowano w sumie 1 raz
Karol1314
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 14 07 1982
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mercedes
Silnik: 2.5
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

29 Paź 2015, 08:51

Za dobrą firmę która sprowadzi auto pod zamówienie płacąc swoje pieniądze trzeba zapłacić od 3 tys. do 6 tys. - czy to jest opłacalne dla klienta ? Niech każdy klient odpowie sobie sam.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1262
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

29 Paź 2015, 14:16

policz sobie benzynę, jedzenie, nocleg, i to wszystko w euro. I tracisz dniówki (w zależności ile Ci to zajmie i ile zarabiasz ale to i tak jest około 500 zł gołej pensji plus brak premii bo nie przepracowałeś całego miesiąca.
Karol1314
Nowicjusz
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 14 07 1982
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Mercedes
Silnik: 2.5
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

29 Paź 2015, 15:20

Akjca kupic auto trwa 1 dzien, przynajmniej ze mna.
Auto jest w momencie decyzji juz sprawdzone, wiec nie ma ryzyka lub jest ograniczone do minimum. Na miejscu jeszcze raz sprawdzam, pozniej umowa(tlumaczenie) zalatwienie tablic i powrot do domu.

Poki co kazda osoba ktora prosila mnie o pomoc, wracala w 1 dzien do domu swoim nowym autem.
Oczywiscie samo szukanie trwa dluzej, ale to jasne.
Jak kupic auto z Niemiec -->PRIV
kalik
Aktywny
 
Posty: 420
Prawo jazdy: 3- 0- 0
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mondeo IV Turnier
Silnik: 2.0TDCI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mercedes-Benz S Coupe
    Jeszcze kilka lat temu klasa S w wersji coupe nazywana była modelem CL. Mercedes zmienia jednak nomenklaturę i jednocześnie stara się odświeżyć gamę. O stylizacji niemieckiego sportowca można mówić raczej pozytywnie. ...