Maluch za max.1200zł

02 Kwi 2009, 14:58

barol91 napisał(a):shilay a co to za autka bo mi cos takiego wyskakuje jak wlacze link "Przepraszamy - ogłoszenie jest nieaktywne"


Wczoraj wieczorem jeszcze były -.- .

Swoją drogą taka Corsa czy Polo to niezły wybór, części też taniej, a te małe silniczki palą mniej od Malucha :). No ale niestety nie mają "tego czegoś" :D.
shilay
Początkujący
 
Posty: 83
Miejscowość: Toruń
Prawo jazdy: 27 02 2008
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: BMW 320i E36
Silnik: M52B20 2.0 150KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

02 Kwi 2009, 15:06

no tez fajne autka ale trudno znalesc cos w mojej okolicy niestety
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Kwi 2009, 19:41

koledzy jak nic nie znajde to mam do pochytania malucha z 95roku od kumpla,autko jest po remoncie blacharki,nowy lakier i zakonserwowany,minimalna cena 800zł ale niewiem jak to jest bo posiada on starsza deske rodzielcza i fotele bez zaglowkow a w tych rocznikach byly juz nowsza deska i fotele z zaglowkami,moze ktos cos wie na ten temat
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

02 Kwi 2009, 22:04

To Uno byłem dziś kupic z chłopakiem córki od sąsiadów.Wyglądało lepiej niż na zdjęciach.Przegub jest do wymiany. Uno to składak z 92 ale w niezłym stanie! Na dzień dobry przejechało do Poznania 75 km.
Niezłe autko dla 18-stolatka na pierwsze autko. Cena 800.
[link do Gratka wygasł]
Może Barol czas coś wreszcie kupic..?
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

03 Kwi 2009, 14:35

wczoraj bylem ogladac malucha z ogloszenia w gazecie,rok 98,cena w ogloszeniu 600zł a wczoraj ledwo co przyjechalem a gosciu mowi ze za 500zl go moge brac,autko do wymiany wachacz i progi,i blacharka do malego remontu (pare kropek rdzy),silnik zyleta,smiga zajebioza,technicznie super stan,troche przyciemnione szybki i 2komplety nowych opon,autko oplacone na pol roku,wiec jutro popoludniu raczej po niego pojade jak nie znajde jutro nic ciekawego na gieldzie
PS:maluch kumpla okazal sie bez przegladu i od 4miechow brak OC wiec raczej odpada
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Kwi 2009, 14:46

wiec drodzy koledzy forumowicze podjalem ostateczna decyzje i szukam malucha,to jest poprostu cos,przejechalem sie tym co mialem kupic i normalnie mowie wam wiadomo ze to jest bzdzinka ale niewiem czemu maluch ma to cos,przypomne troche jakie maluchy mnie interesuja a mianowicie,rocznik od 95 w gore,w jak najlepszym stanie,cena max 1200zl,autko oplacone (wazny przeglad,OC i ubezpieczenie) i z okolic Jaworzna bo dalej niemam za bardzo z kim jechac,wiec jesli by ktos wiedzial piszcie,dajcie znac :wink: PS:na gieldzie nie bylo nic ciekawego a ten co mialem brac zrezygnowalem bo nie oplacalo sie go brac i remontowac
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

05 Kwi 2009, 19:37

panowie,drodzy koledzy forumowicze od dzis oto jestem prawie wlascicielem zielonego Fiata 126p :) rocznik 96,90tys przebiegu,autko kupione od zony po zmarlym mezu,blacha oprocz 1malej kropki rdzy i wgniecenia idealna,wyposazenie:glosniki z tylu,gasnica,trojkat,apteczka i szmatka gratis :lol: ale super sprzet :P
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Kwi 2009, 19:22

uno nie jest dobrym autkiem na początek.
lepiej pozapierdalać na budowie w wakacje i kupić golfa
Bbollek
Nowicjusz
 
Posty: 17

09 Kwi 2009, 19:42

moim nastepnym autem bedzie wlasnie prawdopodbnie uno [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] -cos takiego wlasnie bo po grzyba mi inne a golfa sobie kupie jak uzbieram troche kaski bo za grosze moge kupic jakiegos wyjezdzonego golfa i co bedzie wtedy chyba tylko szrot
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

09 Kwi 2009, 23:33

barol91 napisał(a):panowie,drodzy koledzy forumowicze od dzis oto jestem prawie wlascicielem zielonego Fiata 126p :) rocznik 96,90tys przebiegu,autko kupione od zony po zmarlym mezu,blacha oprocz 1malej kropki rdzy i wgniecenia idealna,wyposazenie:glosniki z tylu,gasnica,trojkat,apteczka i szmatka gratis :lol: ale super sprzet :P

No, nareszcie udało się coś kupić :D
gratuluje nowego nabytku i życzę szerokiej drogi :D
akan
Nowicjusz
 
Posty: 35

14 Kwi 2009, 20:37

panowie bardzo przykra sprawa,dzis maluszka widział dokladnie mechanik i co sie okazalo ze auto jest calkowity szmelc i tego raczej nie bedzie sie dalo zarejestrowac,poprostu jak mi to powiedzial nogi mi sie ugiely,jutro zamierzam odwolywac sie od umowy i probowac odzyskac pieniadze bo normalnie tak sie nieda to sa poprostu wady ukryte a ludzie coraz tepsi bo juz tak musze powiedziec :( poprostu płakac sie chce :( ale coz narazie bede sie staral jakos pozbyc tego malucha a potem kupic inny albo od znajomego ehhh :?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

14 Kwi 2009, 20:46

barol91 napisał(a):panowie,drodzy koledzy forumowicze od dzis oto jestem prawie wlascicielem zielonego Fiata 126p :) rocznik 96,90tys przebiegu,autko kupione od zony po zmarlym mezu,blacha oprocz 1malej kropki rdzy i wgniecenia idealna,wyposazenie:glosniki z tylu,gasnica,trojkat,apteczka i szmatka gratis :lol: ale super sprzet :P

no to żonka Cię wyr*****. Ja bym to sam załatwił...
Maq
Nowicjusz
 
Posty: 10

14 Kwi 2009, 21:41

Ehh, szkoda, że tak wyszło ale ostrzegałem. Trzeba było poczekać, kupić coś lepszego. Wątpie, żeby twoje odwołania coś dały. Jak kobita odda kase po dobroci to tak a jak nie to za 1 tys złotych przecież nie bedziesz po sądach latał bo to i tak nic nie da a jakie koszty... Ja bym już na twoim miejscu zamknął rozdział fiata 126 p.
koczas
Aktywny
 
Posty: 355
Miejscowość: centrum Polski

15 Kwi 2009, 14:32

no mówi sie trudno trzeba zyc dalej
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Kwi 2009, 18:52

no maluch ostatecznie idzie do remontu a potem jezdzi tylko do wakacji i kupuje inne auto
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012