Mazda 323F DiTD 2002 czy Honda Jazz 1.4 2003 ???

Mazda 323F DiTD 2002 czy Honda Jazz 1.4 2003 ???

26 Mar 2009, 14:48

Witam.
Chce w najbliższym czasie kupić samochód i tak sie zastanawiam nad którymś z wyżej wymienionych modeli i tu mam mały dylemat ponieważ każdy z nich jest na swój sposób ok i każdy ma swoje plusy i minusy.
Czy móglby mi może ktoś bardziej doświadczony czy tez zorientowany doradzić które autko wybrać, pod względem jazdy, spalania, awaryjnosci, eksploatacji i funkcjonalności?
Z góry dziękuje i pozdrawiam.
kosi
Nowicjusz

Re: Mazda 323F DiTD 2002 czy Honda Jazz 1.4 2003 ???

26 Mar 2009, 15:19

Z tego co wiem to ropniak w maździe nie należy do zbyt udanych niezbyt trwały i najgłośniejszy w swojej klasie jak kupować mazde 323f to tylko w benzynie polecam silnik 1,6 16V
skalops
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    Audi Audi "królem wyścigów długodystansowych"
    Audi zorganizowało spotkanie pięciu zespołów mających na swoim koncie zwycięstwa w wyścigach na długich dystansach. Po raz pierwszy, podczas sesji fotograficznej spotkały się zespoły, które w sezonie 2012, od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI