MG MGF

02 Lis 2009, 15:36

Witam. Jako swój pierwszy samochód widzę ładny, sportowy i przede wszystkim tani kabriolet - MG MGF.

Plany na razie są ogólne, ponieważ w samochodzie nawet nie siedziałem. No właśnie. Mam 185cm wzrostu, i czy nie będzie mi za ciasno, szczególnie z zamkniętym dachem? Na licznik też nie chciałbym patrzeć zupełnie z góry... I co ogólnie możecie powiedzieć o tym autku ?

Zdjęcie
Ostatnio edytowany przez Kamillo, 04 Lis 2009, 22:13, edytowano w sumie 1 raz
Kamillo
Nowicjusz
 
Posty: 9

02 Lis 2009, 20:34

podejrzewam ze silnik jest z rovera ciezko jest z zamiennikami a za orginały mozesz pojsc z torbami na szczescie autko nie ma skomlikowanej budowy i co zatym idzie nie awarie nia zdarzaja sie czesto auto raczej sie nie nadaje do codziennego uzytkowanie takie auta kupuje sie z milosci a nie z rozsadku na pewno mozesz byc spokojny o osiagi maly silnik ale potrafi zaspokoic wybrednych z góry na zegary patzył nie bedziesz za to na poczatku moze byc troche ciasno ale sie do wszystiego przyzwyczaic :smile:
pitbullr7
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: konstancin leśny

02 Lis 2009, 22:02

Dlaczego nie do codziennego użytkowania ? W Anglii aż roi się od tego modelu auta wśród zwykłych ludzi. Gorzej jest chyba zimą, right? Jak jest z ogrzewaniem?
Kamillo
Nowicjusz
 
Posty: 9

03 Lis 2009, 20:53

zima to na bank to jest cienki materiałowy dach z ogrzewaniem nie mam pojecia jak jest 0 praktycznosci tak jak w ferrari porsche itp chyba furka ma byc tylko dla ciebie i bedziesz wozil w nim jedynie bułki ze sklepu to jak najbardziej co do dachu to mozliwe ze podczas deszcz woda bedzie sie dostawała do srodka przy zatrzaskach dobrze sie zastanów nad takim zeby sie pozniej nie rozczarowac
pitbullr7
Nowicjusz
 
Posty: 29
Miejscowość: konstancin leśny

24 Mar 2010, 18:23

Jeżeli chodzi o MGF to bez wątpienia fajne autko na lato jak i zime zważając na mocne ogrzewanie pomimo cienkiego dachu. Auto typowo kobiece, niestety duży problem z częściami, niektóre muszą być sprowadzone jedynie z UK... :cry:
nena182
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: wielkopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LC Convertible - co o nim wiemy?
    Chociaż Lexus ma duże doświadczenie w budowaniu kabrioletów, japońska marka od kilku lat nie oferuje samochodów tego typu. Wygląda jednak na to, że wszystko już wkrótce się zmieni za sprawą Lexusa LC ...
    Największy pakiet mocy: silnik - Audi RS 6 Avant
    Jednostka napędowa 4.0 TFSI montowana w nowym Audi RS 6 Avant rozwija 441 kW (600 KM) mocy oraz moment obrotowy 800 Nm dostępny w wysokim zakresie od 2100 do 4500 obr/min. Od 0 do 100 km/h to sportowe kombi rozpędza się w ...